پخش خودکار ویدیوی بعدی :

لیگ قهرمانان آسیا پخش زنده نخواهد شد!

۱۰ بازدید
منتشر شده در
لیگ قهرمانان آسیا دیگر در تلوزیون ایران پخش نخواهد شد! خبری که هواداران میلیونی فوتبال کشور رو ناراحت و عصبانی کرده است! بازی هایی که تنها دلخوشی مردم در این شرایط سخت هستند، دیگر قرار نیست از تلوزیون ملی پخش شوند.

س از آن‌که AFC اعلام کرده است که به صدا و سیما سینگال پخش مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را نخواهد داد، مهدی محمدنبی دبیرکل فدراسیون فوتبال در واکنش به این تصمیم جنجالی AFC در گفتگو با شبکه خبر گفت: صداوسیما قراردادی با بخش تجاری کنفدارسیون فوتبال آسیا داشته که دیروز نامه‌ای به دست ما رسید مبنی بر اینکه این قرارداد به علت تحریم‌های خارجی فسخ شده است. مسلم است ما همیشه انتظار داریم مسابقات نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا پخش شود و باید قرارداد از نظر حقوقی بررسی شود.

وی افزود: هر کدام از این تیم‌ها اسپانسرهایی دارند و مبالغی از آنها دریافت شده و آنها نیاز دارند که مسابقات تیم‌های ایرانی به صورت زنده از تلویزیون پخش شود زیرا این مسئله هم به لحاظ معنوی و هم به لحاظ مادی برای نمایندگان ایران مهم است. با مسئول محترم صداوسیما نیز امروز صحبت کرده‌ام، آنها قراردادی با AFC دارند و این قرارداد باید جاری شود اما به لحاظ حقوقی طرف آسیایی کم آورده است و باید این رویه اصلاح شود و ما امیدواریم که مسابقات نمایندگان ایران در آسیا از صداوسیما و رسانه ملی به صورت زنده پخش شود.

نبی درباره غیبت نمایندگان فدراسیون فوتبال در قطر گفت: ما هم پیشنهاد کردیم 2 نماینده‌ از فدارسیون به قطر بروند و موضوعات مختلف را در آنجا هدایت و پیگیری کنند اما AFC به ازای هر نماینده آی‌دی کارت یک بازیکن را کم می‌کنیم که به این ترتیب درست نبود که از تعداد بازیکنان کم شود.

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.