پخش خودکار ویدیوی بعدی :

دانلود برنامه عصر جدید نیمه نهایی قسمت 4(تاریخ 31 تیر 98 | گروه پیرامید ، فاطمه عبادی ،زهرا بیرامی)

۳۸۸۸ بازدید
منتشر شده در

دانلود برنامه عصر جدید نیمه نهایی قسمت 4 کیفیت 720p (تاریخ 31 تیر 98 | گروه پیرامید ، فاطمه عبادی ،زهرا بیرامی)
با پخش قسمت چهارم از مرحله نیمه نهایی، عصر جدید در آستانه آغاز مرحله فینال قرار گرفت.
به گزارش خبرنگارحوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، نخستین اجرا از قسمت چهارم مرحله نیمه نهایی عصر جدید را گروه پیرامید برعهده گرفتند. آن‌ها هم روی صحنه گل کاشتند و هم با ژیمناستیک، گل ساختند.

نوجوانانی که با حرکات ورزشی در صحنه عصر جدید گل ساختند/ تیرهای آتشین دختر ژله ای به هدف خورد+ فیلم

00:0001:03
کد ویدیو دانلود
امین حیایی در ابتدا به اجرای این گروه رای منفی داد، اما در ادامه با هیجان رای خود را سفید کرد. همچنین معاون فرهنگی اجتماعی منطقه پانزده شهرداری تهران که بین مهمانان حضور داشت، از فراهم کردن مکانی مناسب در منطقه توسط خیرین و شهرداری برای تمرین این گروه مستعد خبر داد.

علیخانی استعداد خود را در عصر جدید کشف کرد/ حرکات جذاب داوران هنگام بازی با شن+ فیلم

زهرا بیرامی؛ دومین شرکت کننده برنامه چهارم از مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید بود. دختر ژله‌ای با لباس طلایی توانست تیر‌های آتشین را با چشم‌بند روی چشم به هدف شلیک کند. سید بشیر حسینی تنها داوری بود که چراغ خود را برای این اجرا قرمز نگه داشت.

نوجوانانی که با حرکات ورزشی در صحنه عصر جدید گل ساختند/ تیرهای آتشین دختر ژله ای به هدف خورد+ فیلم

00:0002:03
کد ویدیو دانلود
فیلم اصلی
فاطمه عبادی؛ آخرین اجرا از برنامه چهارم را برعهده گرفت.

عبادی با هنر نقاشی، دغدغه بزرگ کودکان کار را به نمایش گذاشت. نکته جالب این اجرا هیجانی شدن داوران بود. آن‌ها هم با تاثیر از این ورکشاپ، دست به کار شدند و خاک‌بازی خیره‌کننده انجام دادند و مورد تشویق پی‌درپیِ حضار قرار گرفتند.

طراحی گل بنفشه با حرکات ورزشی در صحنه عصر جدید/ تیر‌های آتشی دختر ژله‌ای به هدف خورد/ داوران عصر جدید با شن خلاقیت خود را نشان دادند+ فیلم

00:0002:03
کد ویدیو دانلود
فیلم اصلی
در پایان چهارمین قسمت مرحله نیمه نهایی داوران فاطمه عبادی و گروه پیرامید را برگزیدند و حالا باید منتظر بمانیم که مردم کدام گروه را انتخاب می‌کنند.
در پایان زهرا بیرامی با لهجه آذری از مردم آذربایجان تشکر کرد. سپس علیخانی گفت «من آذری بلد نیستم، اما متوجه شدم که تشکر کردید و نشان می‌دهد که من استعداد زبان آذری دارم.»

گفتنی است تاکنون، محمد زارع و پارسا خائف از میان بیش از ۳۰۰ گروه شرکت کننده در این مسابقه پس از گذر از مراحل مختلف، به فینال رسیده‌اند و ظرف چند هفته آینده، عصرجدید استعداد‌های برتر خود را خواهد شناخت.

این برنامه روز‌های یکشنبه و دوشنبه حوالی ساعت ۲۲:۳۰ با رویکرد استعدادیابی در زمینه‌های هنری، ورزشی و سرگرمی پخش می‌شود. این مسابقه تلویزیونی با اجرای احسان علیخانی و داوری رویا نونهالی، آریا عظیمی نژاد، بشیر حسینی و امین حیایی روی آنتن می‌رود.

برندگان دیشب عصر جدید,دانلود عصر جدید دیشب,عصرجدید دیشب,عصر جدید دیشب,برنامه دیشب عصر جدید,اجرای دیشب عصر جدید,تکرار عصر جدید ۳۱ تیر,عصر جدید دوستی ها,پارسا عصر جدید,عصر جدید 31 تیر,پارسا خائف مرحله اول عصر جدید,آپارات عصر جدید,سایت عصر جدید,فاطمه عبادی ,فاطمه عبادی عصر جدید,اطمه عبادی در عصر جدید,اجرای فاطمه عبادی ,اجرای فاطمه عبادی در عصر جدید ,نقاشی با شن در عصر جدید,خانم عبادی عصر جدید,اجرای گروه پیرامید,اجرای گروه پیرامید در نیمه نهایی,گروه پیرامید در عصر جدید,عصر جدید نیمه نهایی قسمت چهارم,گروه پیرامید عصر جدید ,گروه پیرامید ,قسمت چهارم عصر جدید,تکرار عصر جدید ۳۱ تیر,عصر جدید ۳۱ تیر ,عصر جدید 31 تیر,اجرای عصر جدید دیشب,قسمت چهارم مرحله نیمه نهایی عصر جدید,برنامه دیشب عصر جدید,
اجرای دیشب سعید فتحی در عصر جدید ,عصر جدید دیشب ۳۰ تیر,عصر جدید دیشب,اجراهای دیشب عصر جدید ,برندگان دیشب عصر جدید,

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.