پخش خودکار ویدیوی بعدی :

سردار قاآنی در مراسم بزرگداشت شهید حاج قاسم سلیمانی

۹ بازدید
منتشر شده در
  • cloud_download

    دانلود

  • comment ۰

    دیدگاه

  • ۰

    نمی پسندم

  • می پسندم

راه شهید سلیمانی در پرتو رهبر انقلاب ادامه دارد
فرمانده سپاه قدس : راه شهید سلیمانی یک رهبر داشته است که این راه در پرتو هدایت های رهبر انقلاب در حمایت از مظلومان جهان ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما ، سردار اسماعیل قاآنی در مراسم نخستین سالگرد شهادت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی افزود: امروز و در ایام شهادت حضرت صدیقه کبری می‌دانم که همه ملت ایران علاقه‌مند بودند که در دانشگاه تهران و در یادبود شهدای گرانقدر خودشان شرکت کنند. گرامی می‌داریم یاد شهیدان والامقام، سردار سلیمانی، ابومهدی المهندس و شهدای والامقامی که همراه با این شهیدان بودند.راه شهید سلیمانی در پرتو رهبر انقلاب ادامه داردفرمانده سپاه قدس گفت: این مجلس باعظمت برای گرامی داشتن یاد تمامی شهیدان مقاومت که در راس آنان شهیدان سلیمانی و ابومهدی المهندس است.

وی افزود: از تمامی کسانی که برای برگزاری مراسم گرامیداشت در سراسر کشور، تلاش می‌کنند تشکر می‌کنیم.

فرمانده سپاه قدس گفت: دوست داشتیم این جلسه در حضور ملت ایران برگزار شود، اما به دلیل شرایط خاص به صورت محدود برگزار می‌شود.

سردار سلیمانی گفت: شهید سلیمانی قهرمان ملت ایران، امت اسلامی و همچنین قهرمان شکستن قدرت استکبار است.

فرمانده سپاه قدس تصریح کرد :‌ شهید سلیمانی مرد میدان مقاومت بود ولی مقاومت را از درون خود شروع کرد. شهید سلیمانی ولایت مدار بود؛ برمدار ولایت و پذیرش جایگاه رفیع ولایت در همه ارکان زندگی اش بود.


Replay
Mute
Remaining Time -0:00
Fullscreen
کد ویدیودانلود

فرمانده سپاه قدس پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مسیر نیروی قدس و مقاومت با شیطنت های که آمریکا می کند، تغییر نمی کند؛ ممکن است از داخل خانه تان پاسخ جنایت تان را بدهند.

هشدار سردار قاآنی به آمریکا؛ از درون خانه شما ممکن است پاسخ شیطنت شما را بدهند

سردار قاآنی تصریح کرد: آنهایی که این جنایت را کردند ( ترور سردار سلیمانی و همراهان) بدانند؛ کاری کردند که در سراسر عالم هر کجا مردی پیدا شود، آمادگی دارد که نامردهایی که این کار را کردند، به سزای عملش آن برساند.
فرمانده سپاه قدس ادامه داد: می بینید که در سالگرد شهید سلیمانی ، در فلسطین قهرمان رزمایش می گذارند ، جایی که زمانی نمی شد حتی یک تیر شلیک کرد .
سردار قاآنی افزود:در لبنان می بینید که وقتی یک مجاهد را اشغالگران رژیم صهیونیسم در چند ماه گذشته شهید کردند ، از ترس و وحشت شان حالا نمی توانیم یک سرباز از آنان را ببینیم .

Play
Mute
Remaining Time -2:29
Fullscreen
کد ویدیودانلود
فیلم اصلی

فرمانده سپاه قدس با اشاره به ایستادگی مسلمانان در سوریه برای رسیدن به آزادی این کشور گفت:در عراق هم فرزندان مجاهد بی سابقه ترین اقدامات پروازی را انجام دادند در حالی که امریکایی ها در عراق به خود می لرزند این راه شهید سلیمانی و حرکت اوست که همچنان ادامه دارد .
وی خطاب به دشمنان افزود :شما 30 سال به دنبال زدن شهید سلیمانی و ابومهدی المهندس بودید اما باید عقلانیتی در این اقدام می بود .
فرمانده سپاه قدس ادامه داد:کثیف ترین و جنایتکارترین آدم که هیچ اصولی را رعایت نمی کند با وسوسه های سعودی و رژیم صهیونیستی این جنایت را مرتکب شد.
وی با اشاره به این نکته که امریکایی ها و ترامپ نمی دانند که شهادت یعنی چه گفت:شهید سلیمانی و ابو مهدی المهندس 30 سال دنبال شهادت بودند و دشمنان در مکان های مختلف به دنبال به شهادت رساندن آنها بودند ، با این اقدام جنایتکارانه آنها به آرزوی خود رسیدند و تمام مردم دنیا این اقدام را محکوم کردند .
سردار قاآنی تاکید کرد:مسیر نیروی قدس و مقاومت با شیطنت هایی که امریکا می کند تغییر نمی کند و آنها باید بدانند حتی از درون خانه شان ممکن است کسانی پیدا شوند که پاسخ این جنایت را بدهند.


Play
Mute
Remaining Time -3:17
Fullscreen
کد ویدیودانلود
فیلم اصلی


در این مراسم تعدادی از چهره ها و شخصیت های بزرگ جهان اسلام و محور مقاومت در خصوص شهید حاج قاسم سلیمانی و تلاش های این شهید گرانقدر در کمک به ملت های مظلوم سخنرانی کردند.

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.