پخش خودکار ویدیوی بعدی :

کل کل میثاقی با گزارشگر خوزستانی روی آنتن زنده !؟

۱۰۵ بازدید
منتشر شده در
انتقاد میثاقی از گزارشگر خوزستان و تیکه سنگین این گزارشگر به میثاقی 😱
ماجرا از جایی آغاز شد که حسین شیخ آزادی گزارشگر بازی در نیمه اول بارها و بارها با اشاره به شرایط جوی ، رطوبت بالا، دمای 50 درجه و رطوبت بالای هشتاددرصد از شرایط سخت تصویربرداری ازاین مسابقه گفت و همچنین تاکید کرد که باید از همکارانش برای پوشش این مسابقه تقدیر شود. این در حالی بود که در صحنه گل پرسپولیس و زمانی که مهدی شیری با نفوذ از سمت راست توپ را به گوشه محوطه جریمه برد و با پای چپ روی دروازه نفت سانتر کرد و علیپور توپ را به تور دروازه چسباند واکنش خاصی نسبت به این صحنه نداشت و آن را با صدای پایین گزارش کرد.

نیمه اول به پایان رسید و پخش به استودیوی شبکه 3 رفت محمدحسین میثاقی با اشاره به موضوع گزارشگری گفت خوب نیست موقع گل اول پرسپولیس که ممکن است این تیم را قهرمان لیگ کند هیچ هیجانی در گزارش نباشد انگار که گلی به ثمر نرسیده است.

با اتمام صحبت های میثاقی آنتن به ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان برگشت و بازی با شرایط عادی خود دنبال شد اما در اواسط نیمه و انگار از بیرون زمین به حسین شیخ آزادی گزارشگر مسابقه این خبر را رسانده بودند او ناگهان گفت: زیرسوال بردن زحمات همکاران ما توسط مجری فوتبال برتر-بدون ذکر نام- جای گله دارد. شیخ آزادی در ادامه صحبت هایش بازهم به شرایط جوی شهرمسجد سلیمان و تعطیلی ادارات اشاره کرد و گفت الین مسابقات بدون امکانات لازم و استاندارد تصویربرداری می شود و مایه تاسف است که همکاران تلویزیون در شبکه سوم این زحمات را زیرسوال می برند.

البته گزارشگر بازی در پایان یک تشکر از هاشمی تهیه کننده فوتبال برتر داشت تا به نوعی ماجرا را در سطح همان چالش با محمدحسین میثاقی مجری فوتبال برتر حفظ کرده باشد.

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.