پخش خودکار ویدیوی بعدی :

دانلود برنامه عصر جدید مرحله دوم قسمت 10 (تاریخ 27 خرداد 98)

۳۸۲ بازدید
منتشر شده در

دهمین قسمت از فصل دوم برنامه تلویزیونی «عصر جدید» ۲۷ خرداد روی آنتن شبکه سه رفت و علیخانی در بخش ابتدایی برنامه از حضور تماشاگران قدردانی کرد و گفت: عوامل «عصر جدید» از حضور تماشاگران بسیار خوشحال هستند، چراکه شما لحظه طلایی را تجربه می‌کنید و حق رای دارید و در بخشی از برنامه شما داور می‌شوید و می‌توانید مشارکت داشته باشید.

گروه پایتخت (اِل‌وایرشو) نخستین اجرای برنامه دهم را به نمایش گذاشتند. آن‌ها نمایشی با نام «هوش مصنوعی» را اجرا کردند که عقل و هوشِ انسانی و تکنولوژی را به چالش می‌کشد! اجرای خوب آن‌ها باعث شد تا چهار رای مثبت داوران را دریافت کنند.

اجرای گروه نواندیشان «سما برهانی و پرهام بنی‌اسدی» باعث هیجان همه تماشاگران و داوران شد؛ نمایشی مبتنی بر قدرت اعجاب‌آورِ ذهن را روی صحنه اجرا کردند و در بخشی از مسابقه به سه زبان فارسی ترکی و انگلیسی اعداد را جمع کردند.

سید بشیر حسینی یکی از داوران این برنامه درباره اجرای این دو نابغه ریاضی گفت: با کاری که شما انجام می‌دهید، نفرت از ریاضی را به لذت تبدیل می‌‌کنید.

احسان علیخانی که نسبت به اجرای آن‌ها حیرت زده شده بود، بیان کرد: من اگر جای مسئولان کنکور باشم اجازه نمی‌دهم شما کنکور بدهید. شما هر دو ماشین حسابی هستید که برای حضور در جلسه کنکور ممنوع است.

سما برهانی نیز گفت: من به عنوان کسی که چهار سال استعداد خود را پیدا کرده، به همه عزیزانم می‌گویم که خودشان را باور کنند چرا که ماهی را هر وقت از آب بگیریم تازه و زندگی در جریان است. ما آینده سازان کشور هستیم و باید مسیر خود را انتخاب کنیم.

سیدعلی زرگر سومین اجرای برنامه دهم از دور دوم را در حوزه استندآپ کمدی روی صحنه به نمایش گذاشت. استندآپ‌کمدینِ او پیرامون روسری‌فروشی بود که حکایت خرید کردن خانم‌ها و آقایان را روایت می‌کرد.

در بخشی از استندآپ کمدی از مدل خرید کردن علیخانی و داوران استفاده کرد، اما علیخانی به صورت جدی گفت: حواست را جمع کن!

در ادامه اجرای زرگر داوران با یکدیگر شوخی کردند حتی بخشی از آیتم برنامه «ناخونک» که با عوامل و داوران شوخی کرده بودند، پخش شد و علیخانی گفت: منتظر این مدل آیتم‌ها هستیم تا آن‌هایی که با برنامه ما شوخی کردند را پخش کنیم.

آخرین اجرای برنامه دهم «عصر جدید» اجرای بدلکاری حامد کارگر بود. او با خطر کردن در نمایشی پر از ریسک نبرد با آتش در اسارتِ لباسی قفل‌شده را به نمایش گذاشت و توانست خودش را نجات دهد و رای مثبت داوران را دریافت کرد.

در فصل دوم این برنامه داوران در هر قسمت دو اجرا را انتخاب کردند، اما در نهایت انتخاب نهایی را به عهده مخاطبان گذاشتند تا بینندگان فینالیست نهایی این برنامه را انتخاب کند.

گروه پایتخت و گروه نواندیشان دو شرکت کننده‌ای بودند که در پایان قسمت دهم با رای داوران انتخاب شدند و حالا باید منتظر رای مردم بمانیم.

علی زرگر در عصر جدید,عصر جدید اجرای علی زرگر,اجرای علی زرگر در عصر جدید,اجرای سید علی زرگر در عصر جدید ,سید علی زرگر عصر جدید,گروه نواندیشان عصر جدید,اجرای گروه نواندیشان عصر جدید,گروه پایتخت عصر جدید,پرهام و سما در عصر جدید,اجرای گروه نواندیشان در عصر جدید,حامد کارگر عصر جدید,قسمت دهم عصر جدید,عصر جدید اجرای شروین, حاجی اقاپور مرحله اول,اجرای گروه پایتخت در عصر جدید ,عصر جدید قسمت دهم مرحله دوم,روه پایتخت در عصر جدید ,تکرار عصر جدید کی است,عصر جدید اجرای شروین حاجی اقاپور,اجرای حامد کارگر در عصر جدید,استنداپ در عصر جدید,شروین حاجی اقاپور ,آهنگ فاطی امیر تتلو ,عصر جدید 27 خرداد ,اجرای استندآپ در عصر جدید,تکرار برنامه عصر جدید فصل دوم ,

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.