قسمت اول فینال مسابقه عصر جدید -یکشنبه 22 اردیبهشت ماه رمضان

۹۹۶۸۲ بازدید
منتشر شده در

آغاز #عصرجدیدی متفاوت در دور دوم
.
با پایان یافتن فصل مقدماتی بزرگترین مسابقه استعدادیابی ایران، نوبت به پخش دور دوم این رقابت مهیج فرا رسیده است.
۶۰ اجرای برتر دوره نخست این برنامه، بعد از آموزش یک هفته ای در باشگاه مهارت و زیر نظر مربیانی از حوزه‌های مختلف، آماده‌اند تا قسمت به قسمت، پازل عصرجدید را تکمیل کنند.
.
امشب و فردا شب، قسمت های اول و دوم از دوره جدید این مسابقه روی آنتن خواهد رفت. عصرجدید، تغییراتی داشته تا هیجان بیشتری رقم بخورد. شرکت‌کننده‌ها در ابتدا با ۴ضربدر قرمزرنگ هیات داوران روبه رو هستند و باید با اجرای قدرتمند خود، رویا نونهالی، آریا عظیمی نژاد، بشیر حسینی و امین حیایی را مجاب کنند تا ضربدرها سفید شود.
.
داوران در پایان هر قسمت، تنها دو اجرا را برمی‌گزینند تا راهی مرحله آرای مردمی شود. قضاوت نهایی در دور دوم عصرجدید، فقط و فقط از سوی مردم رقم می‌خورد با دو روش؛ یا از طریق اپلیکیشن روبیکا یا با شماره‌گیری رایگان کد هر شرکت کننده. در نهایت از ۱۵ قسمت این دوره، به انتخاب مردم تنها ۱۵ اجرا به مرحله نیمه‌نهایی خواهند رسید.
.
امشب و فردا شب، ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه سه سیما، منتظر این رقابت نفسگیر باشید و در پایان برنامه، با رای خود، از اجرای محبوب تان حمایت کنید.

۲ دیدگاه

  1. امیر باقری
    امیر باقری 1 سال پیش
    سلام لطفا این نظر حتما به کارشناسان این برنامه برسانید در زمانی که علم وتکنولوژی کشوری مانند آمریکا کل جهان را بر سیطره خود درآورده است امثال این خانم را که استعداد ومغزی خارق العاده دارد را بالای سر بگذارم واز این گنجهای الهی مراقبت کنیم دوستان موقعیت شناس باشیم الان موقع حرکات بدنی نیست الان موقع علم و تکنولوژی است
  2. mohammad.h.Hallaj
    mohammad.h.Hallaj 1 سال پیش
    قسمت اول فینال مسابقه عصر جدید