آموزش حذف اکانت تلگرام - چگونه اکانت تلگرام را حذف کنیم

۱۹۴ بازدید
منتشر شده در
Telegram delete account آموزش حذف اکانت تلگرام
امنیت و حریم خصوصی در تلگرام
نگرانی های مربوط به حفظ حریم خصوصی در برنامه Telegram چندی پس از راه اندازی آن در سال 2013 مطرح نشده بود. تنظیم پیش فرض برنامه ارتباطات بین شما و گیرنده را رمزگذاری نمی کرد. و اگر ویژگی “Secret Chat” را فعال نکنید، مکالمات شما در سرورهای تلگرام، واقع در سراسر جهان ذخیره می شوند.

تلگرام ادعا می کند که داده های چت ذخیره شده شما روی سرورهای آنها رمزگذاری شده اند و با هدف بازیابی چت های قدیمی، اطلاعات را حفظ می کنند. با این حال، این سؤال را ایجاد می کند که چرا ذخیره کردن داده های شما به صورت opt-in یا end-to-end انجام نمی شود، یا چرا رمزگذاری نهایی تا پایان تنظیم پیش فرض نیست.

علاوه بر این، در گذشته چندین مشکل با امنیت تلگرام وجود داشته است. در سال 2017 هکرها از یک اشکال یونیکد در نرم افزار Telegram سوءاستفاده کردند که به آنها امکان نصب ماینرهای کنترل از راه دور cryptocurrency و بدافزارها در رایانه های آسیب پذیر ویندوز را داد.

همچنین ما در عصر آی تی به صورت کامل به نکات هک تلگرام پرداختیم تا با انجام نکاتی از هک اکانت تلگرام خود جلوگیری کنید. این مطلب رو از دست ندید.

راهنمای مرحله به مرحله: نحوه دیلیت اکانت تلگرام
چند روش مختلف برای حذف اکانت تلگرام شما وجود دارد. باید از قبل بدانید که پس از حذف حساب کاربری خود، آن را نمی توان بازیابی کرد. با دیلیت اکانت تلگرام تمام چت ها، لیست مخاطبین، گروه ها و غیره شما به طور دائم حذف می شوند، حتی اگر دوباره تلگرام را نصب کنید.

شما دو راه برای حذف اکانت تلگرام دارید:

حدف اکانت تلگرام با Self-Destruction
Self-destruction یکی از ویژگی های امنیتی تلگرام است، که اگر اکانت تلگرامی به هر دلیل بعد از مدت معینی غیرفعال باشد، حذف خواهد است. دوره پیش فرض خود تخریبی شش ماه عدم تحرک است. به این معنی که اگر شما به مدت 6 ماه به اکانت تلگرام خود سر نزنید و هیچ گونه فعالیتی نداشته باشید عمل حذف اکانت تلگرام اتفاق می افتد، اما می توانید این کار را به مدت زمانی کوتاهتر تغییر دهید، برای این کار به صورت زیر عمل کنید:

1- وارد اکانت تلگرام شوید و “تنظیمات|Settings ” را انتخاب کنید.

1 5 - دیلیت اکانت تلگرام به صورت کامل چگونه است؟ (حذف اکانت تلگرام)
2- روی “Privacy and Security” کلیک کنید.

2 5 - دیلیت اکانت تلگرام به صورت کامل چگونه است؟ (حذف اکانت تلگرام)
3- به پایین صفحه رفته و در قسمت “Delete My Account if I’m Away For” مدت زمان مورد نظر را تغییر دهید.

3 5 - دیلیت اکانت تلگرام به صورت کامل چگونه است؟ (حذف اکانت تلگرام)
4- اگر از اکانت تلگرام خود استفاده نکنید، پس از پایان دوره زمانی که مشخص کرده اید، حساب کاربری شما به همراه تمام مکالمات و مخاطبین شما حذف می شود.

اما اگر نمی خواهید صبر کنید و می خواهید بلافاصله حساب تلگرام خود را حذف کنید، ادامه مطلب رو از دست ندهید.

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.