تیراندازی اغتشاشگران در تجمعات خوزستان

۳۵ بازدید
منتشر شده در

احتمالا این روزها فیلم‌هایی را در شبکه‌های اجتماعی از تیراندازی ماموران ناجا در خوزستان دیده‌اید. حتما هم برای تان سوال شده است که اگر این اعتراضات مردمی است و مطالبه‌گرایانه است اولا چرا تنها در شب برگزار می‌شود و مهمتر اینکه چرا ناجا در مواردی مجبور به تیراندازی می‌شود؟
برای اینکه شبهه ذهنتان دقیقتر شود به این خبر در رسانه سعودی ایران اینترنشنال دقت کنید: فرزند شاه مخلوع پهلوی: به مردم تیراندازی نکنید.

سوال اینجاست که پهلوی‌ها و پیش‌تر رجوی‌ها از کدام مردم می‌گویند؟ مردم همین‌ها هستند که مصطفی نعیماوی را کشتند؟ همین‌ها که در شب و در خفا به مردم و ناجا تیراندازی می‌کنند.

یا جوان دیگری که به دلیل نزاع خانوادگی در این ایام با همین اسلحه‌ها کشته شد ( و به اسم اعتراضات معرفی شد) قربانی استفاده بی‌ضابطه از اسلحه در خوزستان است.

این گزارش مستند با فیلم ها و اخبار مستند توضیح می‌دهد که چرا ناجا تیراندازی می‌کند.

این فیلم ها همه برای دو شنبه شب در دزفول و کوی علوی و شلنگ‌آباد(اهواز) است. تیراندازی افراد و لباس شخصی‌ها قابل مشاهده است.

بخشی از این اسلحه‌ها مربوط به گروهک تروریستی الحوازیه و دیگر تحرکات تجزیه طلبانه است. مهمترین سوالی که وجود دارد اینست که این اسلحه ها در خوزستان از کجا آمده است؟

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.