عصر جدید قسمت 17 (10 فروردین 98 )

۳۸۷۲۹ بازدید
منتشر شده در

هفدهمین قسمت از برنامه‌ عصر جدید در مرحله مقدماتی این مسابقه روی آنتن شبکه سه رفت.

در ابتدای برنامه، هر کدام از داوران این مسابقه به چگونگی داوری و نگاه خود به شرکت‌کنندگان گفتند و پس از آن اولین اجرا با موضوع بشیریت با تلفیق نمایش و استفاده از فناوری توسط امیر مرسلی و کیوان ملک‌مطیعی به نمایش درآمد.

آریا عظیمی نژاد نسبت به اجرای ضعیف آن‌ها انتقاد کرد و سرپرست گروه قبول کرد و گفت : بازیگر ما قبل از اجرا دچار مشکل جسمی شد و ما با یک روز تمرین اجرا امیر مرسلی به مسابقه رسید.

دومین اجرای رقابتی عصر جدید در حوزه تقلید صدا بود که محمدرضا ذریه در میانه اجرا با رای منفی آریا عظیمی مواجه شد و در پایان با دو چراغ قرمز بشیر حسینی و رویا نونهالی روبرو شد‌.

همچنین پس از دو اجرای ابتدایی برنامه، صفدری غواص و جانباز شیمیایی که در میان تماشاگران حضور داشت درباره رشته ورزشی خود گفت و ویدئویی از فعالیت‌ های نمایشی و غواصی او پخش شد.

شرکت کنندگان بعدی مسابقه عصر جدید گروه طوفان بودند که به‌نقل از بشیر حسینی امشب با اجرای هیجان‌انگیزشان طوفان به پا کردند و توانستند ۴ رای مثبت را کسب کنند.

در میان یکی از شرکت‌کننده‌ها به خاطر هیجان بالا و تپش قلبی که داشت علیخانی به او گفت: دوچرخه را رها کن، قدم بزن تا آرام شوی!

شرکت‌کننده گروه سوم گفت: با حرکت‌هایی که ما می‌زنیم صدمه دیدم و روده‌ام پلاستیکی است و به خاطر کارهایی که می‌کنیم جراحی کردم.

هادی مرتضی‌زاده چهارمین نفر از شرکت‌کنندگان بود که با اجرای خود داوران و تماشاگران را فریب داد و با اجرای واقعی و جذابی که داشت همه حضار را شگفت‌زده کرد و با چراغی قرمز از سمت نونهالی مواجه شد.

این شرکت‌کننده بازیگر تئاتر بود و توانست همه را تحت‌تاثیر اجرای خود قرار دهد. او ابتدا با سناریویی نمایشی در نقش فردی معلول روی صحنه آمد و قصه‌ای از شرط عجیب خواستگاریش گفت، اما پس از آن از قالب نمایشی بیرون آمد و اجرای بحث‌برانگیزی را برای داوران رقم زد.

مهدى عين الهى در حوزه نقاشی و گروه دوبله از دیگر شرکت کنندگان قسمت هفدهم عصر جدید بودند که با رای منفی داوران همراه شدند.

ایمان کریوند که اهل ایل بختیار بود، موسیقی محلی را اجرا کرد، اما با دو رای منفی مواجه شدند.

در پایان داوران عصر جدید، اجرای امير مرسلى و كيوان ملک مطيعى که در حوزه نمایشی به وسیله تکنولوژی بود را رای مثبت دادند و به فینال راه پیدا کردند.

نکته جالب این بود که آنها با یک رای منفی به مرحله نهایی عصر جدید راه یافتند و داوران به خاطر تفکر و ارائه خوب و متناسب تکنولوژی با ایده ایرانی آنها را به فینال رهسپار کردند.

عصر جدید دیشب خواننده،فینالیست امشب عصر جدید،عصر جدید دیشب ،تکرار عصر جدید دیشب،تکرار برنامه عصر جدید دیشب ،اجرای دیشب عصر جدید،عصر جدید دیشب اپارات ،دانلود عصر جدید دیشب ،برنده دیشب عصر جدید،برنامه عصر جدید دیشب،اجراهای دیشب عصر جدید،برنامه عصر جدید دیشب کامل،برنامه عصر جدید دیشب آپارات،شمشیر زنی در عصر جدید،تکرار عصر جدید در نوروز ،ساعات پخش عصر جدید ،زمان پخش عصر جدید،ساعت پخش تکرار، برنامه عصر جدید ،مسابقه عصر جدید دیشب ، عصر جدید قسمت ششم ،تکرار عصر جدید،تکرار برنامه عصر جدید،پخش عصر جدید ،برنده عصرجدید امشب،عصرجدید دیشب ،تکرار عصرجدید

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.