پخش خودکار ویدیوی بعدی :

فیلم کامل جزئیات ازدواج پرستو صالحی

۹۴۶ بازدید
منتشر شده در

فیلم کامل جزئیات ازدواج پرستو صالحی / پرستو صالحی هنرپیشه مطرح کشورمان که خبر خواستگارانش هرچند وقت یکبار موجی ایجاد می‌کند بالاخره ازدواج کرد. / پرستو صالحی که به شدت گریه می‌کرد گفت همیشه این حسرت برای او باقی است که ای کاش یکبار به پدرش فرصت می‌داد و از او مراقبت می‌کرد.
البته حاشیه‌های زندگی پرستو صالحی همیشه تلخ نبوده است خواستگاری از این هنرپیشه روی آنتن تلویزیون و البته یکبار هم در لایو اینستاگرام موج جدیدی از توجه را برای او به وجود آورد.
خواستگاری علی صالحی از پرستو صالحی روی آنتن برنامه زنده یکی از حواشی سالهای اخیر زندگی خانم بازیگر بود که با پست پرستو صالحی و برادر خطاب کردن علی صالحی حواشی به پایان رسید.
خواستگاری محمد نادری بازیگر تلویزیون در لایو اینستاگرام از پرستو صالحی یکی دیگر از جنجالی ترین اتفاقات را برای خانم بازیگر رقم زد که با توضیح کامل این ماجرا نیز ختم به خیر شد.
ماجرای ازدواج و خواستگاری های پرستو صالحی یکی از حواشی چند سال اخیر زندگی او بود که با این خبر به دست فراموشی سپرده شد.
پرستو صالحی با انتشار عکسی در صفحه شخصی اینستاگرامش خبر ازدواجش را به صورت رسمی در اولین شب سال نو میلادی اعلام کرد.
گفته می‌شود همسر او تاجر ثروتمندی است که چندین ماه قبل از پرستو خواستگاری کرده‌ بود. از ماجرای ازدواج پرستو فقط نزدیکان او باخبر بودند و این زوج دوست داشتند مراسم ازدواجشان بی‌حاشیه باشد به همین دلیل هم بعد از مراسم عقد عکسی از حلقه ازدواجش منتشر کرد. ازدواج سنتی انجام گرفته و هنوز جزئیات زیادی از آن در دست نیست. اما گفته می‌شود همسر پرستو صالحی در عرصه سینما و تلویزیون فعالیتی ندارد و زندگی اش از طریق تجارت موروثی خانوادگی‌اش اداره می‌شود.

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.