پخش خودکار ویدیوی بعدی :

پخش زنده آنلاین بازی ایران و ویتنام جام ملت های آسیا

۱۹۴۶۹ بازدید
منتشر شده در

ویتنام - ایران جام ملت های آسیا ساعت: 14:30 زنده از دیدستان https://www.didestan.com/video/NGM9OddG
برای مشاهده PROXY یا فیلتر شکن خود را قطع کنید

بعد از برد قاطع و پرگل برابر یمن در اولین بازی مرحله گروهی، تیم ملی امروز برای قطعی کردن صعود خود به مصاف ویتنام می رود.
دومین بازی ایران در مرحله گروهی جام ملت های آسیا 2019 امروز از ساعت 14:30 در ورزشگاه آل نهیان ابوظبی مقابل ویتنام خواهد بود، تیمی که در بازی اول مقابل عراق تا آخرین دقیقه به تساوی 2-2 رسیده بود اما روی ضربه ایستگاهی مهارنشدنی ستاره چپ پای عراق شکست را پذیرفت تا امروز برای زنده نگه داشتن آخرین شانس های خود به مصاف مدعی اول قهرمانی این دوره برود.

کارلوس کی روش دیروز با اشاره به این که نمایش ویتنام برابر عراق هشدار و تلنگر مناسبی بود که بازیکنان تیم ملی رقیب را دست کم نگیرند عملا این پیام را ارسال کرد که امروز با همان ترکیب اصلی به میدان خواهد رفت تا کار را به اما و اگر نسپارد. ترکیبی با همان اسکلت بازی با یمن و تنها با یکی دو تغییر احتمالی که برحسب شرایط بازی و عملکرد بازیکنان اتخاذ خواهد شد.

ساعت بازی ایران و ویتنام ساعت بازی ایران ویتنام ایران و ویتنام فوتبال بازی ایران ویتنام فوتبال ساعت بازی ایران ساعت پخش بازی ایران ویتنام ساعت بازی ایران با ویتنام زمان بازی ایران و ویتنام بازی امروز ایران بازی ایران با ویتنام فوتبال ایران ویتنام ساعت ایران نتیجه بازی ایران و ویتنام
ساعت بازی ایران ویتنام ساعت بازی ایران ایران و ویتنام فوتبال بازی ایران ویتنام فوتبال بازی فوتبال ایران فوتبال ایران و ویتنام ساعت پخش زنده فوتبال پخش زنده شبکه سه

۳ دیدگاه

 1. javad iran
  javad iran 1 سال پیش
  چرا پخش نمیشه
 2. بنده الهی
  بنده الهی 1 سال پیش
  عالیه . دمتون گرم
 3. mohammad.h.Hallaj
  mohammad.h.Hallaj 1 سال پیش
  پخش زنده است ؟