پخش خودکار ویدیوی بعدی :

فیلم دعوا و درگیری فیزیکی گادوین منشا با هواداران در اهواز

۵۷۸۸ بازدید
منتشر شده در

بر اساس فیلم منتشر شده از لحظه خروج استقلالی ها از هتل قبل از شروع مسابقه، گادوین منشا به سمت یکی از حاضران در برابر هتل حمله می کند تا نسبت به رفتار عجیب او واکنش نشان دهد.

هر چند در فیلمی که در فضای مجازی منتشر شده خیلی مشخص نیست که چرا منشا چنین رفتاری انجام داده اما شنیده ها حاکی از این است که در نبود پر رنگ ماموران انتظامی، هواداران در هنگام خروج کاروان استقلال بی فاصله در کنار آنها بودند و یکی از هواداران در اقدامی عجیب موهای منشا را کشیده است؛ اتفاقی که باعث شده تا منشا به شدت عصبانی شده و به سمت آن هوادار حمله کند تا صحنه های ناپسندی رقم بخورد.

هر چند هیچ توجیهی برای این رفتار منشا وجود ندارد اما غیبت نیروهای انتظامی در چنین لحظاتی اتفاقی است که می تواند در آینده اتفاقات بدتری را رقم بزند و باید تمهیداتی برای چنین شرایطی اندیشیده شود.

اصولا در برگزاری یک فوتبال رسم بر این است که مسئولان برگزاری مسابقه تدارک لازم از زمان حضور تیم ها در هتل تا رسیدن به ورزشگاه و بازگشت آنها را فراهم کنند تا شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم اما هنوز در هجدهمین دور مسابقات لیگ برتر، این تدارک حداقلی انجام نشده است.
1010

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.