ماجرای توهین اینستاگرامی صبا کمالی درباره امام حسین

۳۰۸۵ بازدید
منتشر شده در

صبا کمالی با حذف یک پست اینستاگرامی‌اش، تاکید کرد از کسانی که او را بی‌اعتقاد و دشمن مذهب معرفی کرده‌اند، بسیار گله‌مند است. دیروز خبرگزاری فارس نوشته بود که دستور بازداشت صبا کمالی بخاطر توهین به امام حسین صادر شده بود.
آفتاب‌‌نیوز :
صبا کمالی، بازیگر سینما و تلویزیون، پس از انتقاد‌های گسترده از یک پست اینستاگرامی‌اش، ضمن پاک کردن آن، بازداشت و عذرخواهی صبا کمالی، بازیگر زن سینما بخاطر پست اینستاگرامی‌ جنجالی‌اش+عکستوضیحاتی را ارائه کرد.

او نوشت: «به علت کج‌فهمی، بی‌سوادی، متعصب بودنِ بدون تفکر، اطلاع نداشتن از اصول نمایشنامه‌نویسی که رشته اول تحصیلی منه، به علت بیماری افرادی از جامعه که چه بسا حقوق بگیرانِ جیره‌خوارِ دشمنان ایران باشند، نسبت‌های بس ابلهانه به من زدند و من رو بدون اعتقاد معرفی کردند؛ و از کامنت‌هایی که گذاشتند متوجه شدم. اتفاقا بسیار بی‌وجدان هم هستند.

به این علت، گفت‌وگوی تخیلی و صمیمانه خودم با امام حسین (ع) را برداشتم؛ و از اینکه من رو بی‌اعتقاد یا دشمن مذهبم معرفی کردند، بسیار گله‌مند هستم.

در نمایشنامه، ما حتی با خدا جدل می‌کنیم و حتی دعوا. این‌که دیگران امامان رو از خدا بالاتر می‌دونند، خودشون می‌دونند چرا...

لعنت خدا بر ستمگران هر دوران و هر سرزمینی که امام حسین (ع) و جوان‌های رشید ایران، براش شهید شدند.»

صبا کمالی کیست؟

صبا کمالی متولد ۲۵ آبان ۱۳۵۵ در ساری، بازیگر است و فارغ التحصیل فوق لیسانس مدیریت اجرایی و لیسانس نمایش ازدانشکده سینما و تئاتر در سال ۱۳۷۸ می‌باشد از تئاتر شروع کرد و به سینما و شهرت با تلویزیون رسید.

کمالی قبل از پایان تحصیلات هنری در دانشگاه از سال ۱۳۷۶ فعالیت خود را در تئاتر آغاز کرد. او در سال ۷۸ با مجموعه کیف انگلیسی وارد تلویزیون شد و همان سال با فیلم متولد ماه مهر ساخته احمدرضا درویش حضور در سینما را تجربه کرد

در سال ۱۳۷۹ در سریال پرطرفدار پس از باران در نقش مرضیه شناخته شد، سپس حضور در سریال رستگاران و آینه‌های نشکن در سال ۸۷ با موضوع انرژی هستی او را به شهرت رسانید.

بازداشت و عذرخواهی صبا کمالی، بازیگر زن سینما بخاطر پست اینستاگرامی‌ جنجالی‌اش+عکس

منبع: فرارو

ماجرای صبا کمالی,عکس های صبا کمالی بازیگر,صباکمالی,پست جنجالی صبا کمالی,دختر ابی سحر خدایاری,صبا کمالی بازداشت شد,صبا کمالی چی گفته,اینستا صبا کمالی,بازداشت صبا کمالی,پست توهین آمیز صبا کمالی,پست صبا کمالی درباره امام حسین,صبا کمالی,اینستاگرام صباکمالی,مراسم دختر آبی,علت بازداشت صبا کمالی,بازیگر هتاک به امام حسین,پست توهین امیز صبا کمالی,پیج صبا کمالی,عکس بازیگر صبا کمالی,بیوگرافی صباکمالی,صبا کمالی توهین,صبا کمالی امام حسین,بازیگر سینما صبا کمالی,پست صبا کمالی,توهین به امام حسین,اهانت صبا کمالی,سحر کمالی,صبا کمالی کیست,توهین بازیگر به امام حسین,هتاکی صبا کمالی,هنرپیشه هتاک,توییت صبا کمالی,بازیگر ص ک,متن توهین صبا کمالی,صبا کمالی بازیگر,توهین صباکمالی,عکس صباکمالی,پست صباکمالی,صباکمالی بازیگر,توهین صبا کمالی,اینستاگرام صبا کمالی,عکس صبا کمالی,صباکمالی وهمسرش,دخترآبی,توهین بازیگران

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.