پخش خودکار ویدیوی بعدی :

لندرور دیسکاوری 2021 جدید معرفی شد

۸ بازدید
منتشر شده در
لندرور، برند ممتاز در تولید انواع شاسی‌بلند است. این شرکت ۷۲ سال قدمت دارد و حالا ۶ مدل متفاوت تولید می‌کند. لندرور با تولید دیفندر برای استفاده در ارتش و سفرهای خارج جاده آغاز به ‌کار کرد؛ اما خیلی زود کلاس شاسی‌بلندهای لوکس را بنیان نهاد و انواع رنجرور را به تولید رساند. این برند، امروزه از بازار خودروهای اقتصادی فاصله گرفته است و دفاتر فروش متعدد در کشورهای متمول دارد.

دیسکاوری یکی از محصولات قدیمی و شناخته‎شده در سبد لندرور است که از سال ۱۹۸۹ تولید می‌شود. این خودرو بعد از دیفندر و رنجرور، سومین مدل تجاری شرکت سازنده بود و به موفقیتی چشم‌گیر دست یافت. هدف از تولید دیسکاوری، ساخت یک شاسی‌بلند خانوادگی با توانایی‌های عالی برای انواع مصارف عمومی و طبیعت‌گردی بوده است. از سال ۲۰۱۷، نسل سوم دیسکاوری با زبان طراحی مدرن لندرور به بازار جهانی معرفی شد. این محصول برای سال ۲۰۲۱، تغییرات جزئی در بدنه و کابین خواهد داشت؛ ضمن اینکه دو پیشرانه جدید ارائه خواهد کرد.

مهم‌‌ترین تفاوت دیسکاوری ۲۰۲۱ با مدل‌های قبلی، استفاده از نسل جدید سیستم سرگرمی لندرور با رابط Pivi Pro است که امسال برای دیفندر معرفی شد. نمایشگر ۱۱/۴ اینچی لمسی در میان داشبورد، تقریبا ۵۰ درصد بزرگ‌تر از نمونه قبلی خواهد بود. خریدار می‌تواند برای دیسکاوری، پنل دیجیتال تمام‌رنگی پشت فرمان با اندازه ۱۲/۳ اینچ و سیستم نمایش اطلاعات روی شیشه (HUD) سفارش دهد.

The New Land Rover Discovery – Sophisticated Design

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.