پخش خودکار ویدیوی بعدی :

۹ آذر ۱۳۹۷ - من و شما - مسعود فراستی مهمان برنامه من و شما

۱۶۴۷۳ بازدید
منتشر شده در
 • cloud_download

  دانلود

 • comment ۳

  دیدگاه

 • ۰

  نمی پسندم

 • می پسندم

۹ آذر ۱۳۹۷ - من و شما - مسعود فراستی مهمان برنامه من و شما
مسعود فراستی منتقد سینما ظهر روز جمعه 9 آذر ماه 97 مهمان برنامه من و شما به تهیه کنندگی هادی قندی بود و اجرای این برنامه را نیز آرش ظلی پور بر عهده دارد.

آرش ظلی پور از ابتدا با سوال عاشق شدی گفتگو با یا او شروع کرد ولی فراستی اول گفتگو به او گفت پاسخ هیچ سوالی به جز سوالات مربوط به حوزه سینما را نمیدهد.

در بخش از برنامه در خصوص برنامه هفت با حضور فراستی بحث شد و ظلی پور گفت من همه اتفاقات آن برنامه را می دانم این که دو تا زن گرفتی و دعوا با اصغر نعیمی . در این لحظه مسعود فرستی به او گفت اصلا ادب نداری و برنامه را نصفه ترک کرد.

ویدیو مربوط را می توانید در ادامه ببینید.
مسعود فراستی,توهین به مسعود فراستی,مسعود فراستی و همسرش,اینستاگرام آرش ظلی پور,بیوگرافی مسعود فراستی,مجری برنامه من و شما,فیلم هزارپا,فراستی کیست,هزارپا,شبکه شما,اصغر نعیمی,ارش ظلی پور,آرش ظلی پور,برنامه من و شما,من و شمافراستی,مسعود فراستی و همسرش,اینستاگرام آرش ظلی پور,بیوگرافی مسعود فراستی,مجری برنامه من و شما,فیلم هزارپا,فراستی کیست,هزارپا,شبکه شما,اصغر نعیمی,ارش ظلی پور,آرش ظلی پور,برنامه من و شما,من و شما فراستی مسعود فراستی مجری برنامه من و شما فیلم هزارپا تکرار برنامه من و شما آرش ظلی پور برنامه من و شما مسعود فراستی و همسرش برنامه من وشما شبکه شما هزارپا اینستاگرام مسعود فراستی فراستی کیست فیلم هزارپا همسر مسعود فراستی مجری برنامه من و شما بیوگرافی مسعود فراستی مسعود کیمیایی

۳ دیدگاه

 1. علیرضا حصارکی
  علیرضا حصارکی 1 سال پیش
  سلام، متاسفم، مجری که قراره منطقی و عقلانی و علمی، مخاطب درس خونده خودش رو به چالش بگیره، انقدر عقده ای و خاله زنک شروع به هجو میکنه، که تنها اقراض دم دستی پاسخ این هجو ها هست، برای خود ایشان پیام دادم که اگر قدرت نقد و دانش آن را دارید ایشان را علمی نقد میکردید و اگر نداشتید جاهل هستید، رفتار ایشان نه در قبال فراستی محترم بلکه در قبال یک بزرگتر بسیار سخیف و دون شان اولا یک انسان و در وهله بعدی یک رسانه ملی بوده و هست!
  ویرایش شده
 2. mi ka
  mi ka 1 سال پیش
  با اینکه خیلی وقتا با نظر آقای فراستی موافق نیستم ولی ایندفعه کاملن درست میگن ایشون ، فیلمهای کمدی ایرانی مخصوصن فیلمهای اخیر در این ژانر فاجعست .
  ویرایش شده
 3. علی آزادمنش
  علی آزادمنش 1 سال پیش
  گوه تو این منتقد سینمای ایران
  دم مجری گرم که اینو شستو گذاشت کنار
  اسکل فکر کرده کیه اگه خیلی عشقته برو اونور آب فیلمای خارجیو نقد کن
  اسکل فیریک
  ویرایش شده