پخش خودکار ویدیوی بعدی :

رئیس جمهور: تلاش مضاعف دولت و بخش خصوصی

۳۱۲ بازدید
منتشر شده در

مردم به نظام و سرنوشتشان عشق می ورزند
رئیس جمهور گفت: مردم ایران با حضور شکوهمند در انتخابات 29 اردیبهشت نشان دادند که به نظام و سرنوشتشان عشق می ورزند.
آقای روحانی در سخنرانی یوم الله 22 بهمن در جمع راهپیمایان افزود: در کنار مشکلات و کاستی ها، موفقیت­ ها و پیروزی های بسیار بزرگی را ملت ما به دست آورد. اولینش برگزاری شکوهمند انتخابات 29 اردیبهشت بود. همه مردم پای صندوق آراء آمدند و نشان دادند که مردم به کشورشان ، انقلابشان ، نظامشان، آینده­ و سرنوشتشان عشق می ورزند.­
وی افزود: 73 درصد مردم از واجدان شرایط در انتخابات شرکت کردند و حماسه بسیار بزرگی را در این کشور به وجود آوردند. این انتخابات و این حماسه و این حضور مردم به عنوان یک پیروزی بزرگ برای ملت بزرگ ایران بود.­
رئیس جمهور گفت: در سالی که گذشت ما بر تروریسم پیروز شدیم .

همه ما یک ملتیم
رئیس جمهور گفت: همه ما یک ملتیم و یک آرمان داریم و همه در پی عظمت ایران بزرگ هستیم.
آقای روحانی در سخنرانی روز 22 بهمن افزود: ما در پی تفوق فرهنگ اسلام و هویت ایرانی اسلامی در دل جوانان عزیزمان هستیم.
وی گفت: ما امروز در سرزمینمان نیاز به همه اصولگرایان‏‌، اصلاح طلبان، اعتدالگرایان و به همه ملتی که اعتقاد به قانون اساسی دارد، داریم.
رئیس جمهور افزود: هر کس به این قانون اساسی عقیده دارد، او انقلابی است و تمام اقوام ایرانی، تمام مذاهب ایرانی، شیعه و سنی، تمام ادیان، اسلام، مسیحیت، یهود و زرتشتی، هر کس که این قانون اساسی را قبول دارد معیار ماست و او انقلابی است. باید به او احترام بگذاریم.
آقای روحانی گفت: بزرگ ترین ثمره انقلاب اسلامی و میراث امام، قانون اساسی ماست و این معیار را همواره به عنوان معیار اساسی برای وحدت و اتحاد باید بدانیم.

باید بیش از گذشته شاهد وحدت ملی باشیم
رئیس جمهور گفت: ما چه بخواهیم چه نخواهیم سال آینده چهلمین سال انقلاب اسلامی است.
آقای روحانی در ادامه سخنان خود در جمع راهپیمایان 22 بهمن در میدان آزادی افزود : اما در واقعیت باید وحدت و اتحاد ملی را بیش از گذشته در سال اینده شاهد باشیم .
رئیس جمهور افزود: دولت ، بخش خصوصی و نهادهای عمومی باید تلاش مضاعفی انجام دهند تا دهه فجر سال آینده دهه افتتاح هزاران طرح و پروژه مهم در سراسر کشور باشد .
وی خاطرنشان کرد : اینکه همین روزها ما شاهد بودیم در یک روز در یک استان ده هزار میلیارد تومان طرح و پروژه افتتاح شد که بخش بزرگ آن هم مربوط به بخش خصوصی بود به معنای آن است که ملت ما بیش از گذشته به آبادانی و عظمت کشور امید دارد.
آقای روحانی با بیان اینکه انقلاب ما وقتی پیروز شد که همه با هم بودیم افزود: در قطار انقلاب مسافران فراوانی بودند حالا به طور طبیعی بعضی ها خودشان خواستند از قطار انقلاب پیاده شدند و برخی را هم از قطار انقلاب پیاده کردیم که می توانستیم پیاده نکنیم و امروز باید همه را دو مرتبه به سوار شدن به قطار موفقیت و پیروزی انقلاب دعوت کنیم.

سال آینده باید سال بلوغ انقلاب باشد
رییس جمهور گفت: امسال ویژگی دیگری هم دارد و آن این ست که انقلاب وارد چهلمین سال پیروزی خود می‌شود.
آقای روحانی در جمع عظیم راهپیمایان یوم الله ۲۲ بهمن افزود: سال آینده که چهلمین سال انقلاب است باید به معنی واقعی کلمه سال بلوغ این انقلاب باشد.
وی اضافه کرد: بسیار خرسندم که در سی و نه سالگی انقلاب عظیم اسلامی ایران به عنوان نماینده ملت ایران به همه شما مردم فداکار و انقلابی تهنیت و تبریک عرض کنم.
رییس جمهور افزود: از خداوند بزرگ عظمت روزافزون برای روح امام راحل و ارواح طیبه همه شهیدانی که با نثار جان خود انقلاب بزرگ این سرزمین را به پیروزی رساندند مسئلت می‌کنم.

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.