format_indent_increase حوادث
۱٬۷۳۵ ویدئو

2 رباینده باران شیخی دستگیر شدند !

۲۳۰۳ بازدید
منتشر شده در

2 نفر از ربایندگان «باران شیخی» دستگیر شدند و در اختیار مقام قضایی استان قرار دارند.
سردار «کیومرث عزیزی» فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: این افراد در سوار کردن باران شیخی به خودرو و انتقال به استان سیستان و بلوچستان نقش داشتند که توسط پلیس دستگیر شدند و اکنون در اختیار مراجع قضایی دارند.
وی با یادآوری برخی شایعات در خصوص اختلافات مالی خانواده باران شیخی با آدم‌ربایان افزود: سالم بازگرداندن باران از برنامه‌های اولویت دار شورای تأمین استان، استانداری و پلیس بوده و رسیدگی به این موضوعات از اولویت‌های بعدی پلیس است.
فرمانده انتظامی استان مرکزی خاطر نشان کرد: پلیس از اختلافات مالی گذشته خانواده باران شیخی با ربایندگان و عدم توافق با آنان آگاهی داشته و جدای از اینکه این اختلافات قانونی است یا غیر قانونی اکنون سالم بازگرداندن باران به خانواده با کمترین هزینه‌های جانی و معنوی در دستور کار نیروی انتظامی قرار دارد.
سردار عزیزی عزیزی ادامه داد: اکنون پیدا کردن محل اختفای ربایندگان با انجام اقدامات پلیسی و دسترسی به این افراد یا استفاده از معتمدان محلی و ریش‌سفیدان و قانع کردن آنان برای آزادی باران شیخی در دستور کار پلیس قرار دارد.
وی ادامه داد: خانواده باران شیخی نیز اقداماتی با نظارت و هدایت پلیس در حال انجام دارند و امید است در اولین فرصت زمینه آزاد‌سازی باران به این سه طریق فراهم شود.
فرمانده انتظامی استان مرکزی خاطر نشان کرد: با اقدامات پلیس باران شیخی تاکنون سه بار توانسته با خانواده خود تماس برقرار کند که این مهم نشان از سلامت کامل این دختربچه است.
سردار عزیزی گفت: بازگرداندن باران شیخی در کوتاهترین زمان در دستور کار پلیس قرار دارد.
«باران شیخی» دانش‌آموز هشت ساله کلاس دوم روز شنبه 24 فروردین ماه جاری بعد از خروج خانه در شهرک مهاجران شازند از توابع استان مرکزی در راه مدرسه مفقود شد.
برخی هنرپیشگان و بازیگران مطرح سینما و تلویزیون کشور نیز در آغاز خبر گم شدن باران برای همراهی با خانواده باران، عکس این دختربچه را در صفحه‌های شخصی خود بازنشر دادند.
مهاجران از شهرهای تازه تاسیس در استان مرکزی است که در 25 کیلومتری اراک واقع شده و در این منطقه بیش از 20 هزار نفر جمعیت زندگی می‌کند

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.