بلو بانک چیست؟

۱۳ بازدید
منتشر شده در
بلو بانک یک بانک تمام الکترونیکی غیرحضوری هست که دارای قابلیت کسب درامد هم هست

بلو بانک یک استارتاپ نوپای حوزه بانکداری و مالی‌ه که زیر نظر بانک سامان و تا دریافت مجوزهای مربوطه (در واقع تا زمان ایجاد قانون و مجوز جدید) با استفاده از مجوز این بانک فعالیت می‌کنه. اما فعالیت بلو بانک چیه؟

بلو بانک یک بانک مجازی و آنلاین هست که هیچ شعبه و محل ارائه خدمت فیزیکی نداره! تمام مراحل افتتاح حساب در ۷ دقیقه و روی اپلیکیشن موبایل انجام می‌شه و به گفته خودشون در کمتر از ۲ ساعت (بعد از تایید هویت از بانک مرکزی) حساب بانکی فعال می‌شه! یعنی شما برای افتتاح حساب و شروع استفاده از خدمات بانکی نیاز به مراجعه به هیچ محل و پرکردن هیچ فرم و برگه‌ای ندارید. همچنین افتتاح حساب و دریافت کارت بانکی به صورت کاملا رایگان و بدون نیاز به هیچ حداقل موجودی انجام می‌شه.


البته بانکداری مجازی در جهان اتفاق جدیدی نیست و سال هاست که در کشورهای مختلف بانک‌هایی به صورت مستقل و زیر نظر بانک‌های دیگه بدون شعبه حضوری و فقط از طریق اینترنت فعالیت می‌کنند و حالا بلو بانک هم به عنوان اولین بانک مجازی ایران کار خودش رو شروع کرده.

برای استفاده از خدمات بلو بانک و افتتاح حساب تنها مدارکی که شما باید داشته باشید، یک شماره موبایل به نام خودتون و کارت ملی هوشمند یا برگه ثبت نام کارت ملی هوشمند هست.

۱ دیدگاه

 1. mohammad.h.Hallaj
  mohammad.h.Hallaj 1 ماه قبل
  من حساب باز کردم فقطم با کد معرف میشه
  اینم کد معرف بلو بانک
  ین هدیه بازکردنی است

  دوست گرامی، شما به بلوبانک دعوت شده اید.
  روی لینک زیر کلیک کرده و اپلیکیشن بلوبانک را نصب کنید.
  کد «MFVLOA» را در قسمت کد معرف وارد و فرآیند بازکردن حساب را تکمیل کنید.
  https://blubank.com/download

  بلو؛ بانک، ولی دوست داشتنی