آموزش ساخت اسلایم بدون بوراکس و مایع لنز و... وسایلش رو همه دارن، ترجمه،

۶۰۸۶۶ بازدید
منتشر شده در
 • cloud_download

  دانلود

 • comment ۱

  دیدگاه

 • ۱

  نمی پسندم

 • می پسندم

ساخت اسلایم، خمیر بازی یا اسباب بازی های دیگر یکی از بهترین روش ها برای سرگردم کردن بچه ها در روزهای گرم تابستان است. در این ساختنی آموزش ساخت اسلایم پفکی با وسایل ارزان و در دسترس را یاد می گیرید. ساخت اسلایم پفکی بسیار ساده است و فقط ده دقیقه طول می کشد. با ساختنی همراه شوید.

آموزش ساخت اسلایم پفکی

معمولاً برای ساخت اسلایم از بوراکس استفاده می شود که پیدا کردنش کمی سخت است. برای ساخت اسلایم پفکی با این روش از بوراکس استفاده نمی کنیم و همه مواد براحتی در فروشگاه ها پیدا می شود.


گام اول: وسایل مورد نیاز
وسایل مورد نیاز برای ساخت اسلایم پفکی
۶ قاشق غذاخوری چسب مایع
۶ نوک انگشت جوش شیرین
۶ قاشق غذاخوری نشاسته ذرت
یک قاشق غذاخوری آب
قطره چشم یا مایع شستشوی لنز
رنگ غذا یا اکلیل (اختیاری)
گام دوم: مواد را با هم مخلوط کنید
مراحل ساخت اسلایم پفکی

۶ قاشق غذاخوری چسب مایع سفید را داخل یک کاسه بریزید. ۶ نوک انگشت جوش شیرین به چسب اضافه کنید (منظور از نوک انگشت مقدار جوش شیرینی است که می توانید با نوک انگشت هایتان بردارید). ۶ قاشق غذاخوری نشاسته ذرت را هم اضافه کنید و این مواد را کاملاً با هم مخلوط کنید. خمیر ابتدا گوله می شود اما اگر هم زدن را ادامه بدهید کاملاً یکدست می شود.

یک قاشق غذاخوری آب را اضافه کنید و آنقدر هم بزنید تا مخلوط یکدست بشود.

چند قطره مایع شستشوی لنز یا قطره چشم روی مواد بریزید و دوباره هم زدن را شروع کنید. همین طور اضافه کردن مایع شستشوی چشم و هم زدن مواد را ادامه بدهید تا اسلایم کاملاً از کاسه جدا بشود. اسلایم را داخل کاسه کمی ورز بدهید تا کاملاً یکدست و نرم بشود.

اسلایم پفکی آماده است

ساخت اسلایم پفکی فقط چند دقیقه طول می کشد اما می توانید ساعت ها با آن بازی کنید. با اضافه کردن رنگ غذا و اکلیل به اسلایم می توانید آن را زیباتر کنید. بافت این نوع اسلایم تقریباً شبیه مارشمالو است و به همین خاطر بازی کردن با آن بسیار جالب است.


اسلایم,سلایم خامه ای,پیج اسلایم,اسلایم پفکی,واتر اسلایم,اسلایم غول پیکر,اسلایم در اینستاگرام,ساخت اسلایم سریع,طرز تهیه اسلایم خانگی,مخلوط اسلایم,چگونه اسلایم بسازیم,درست کردن ژل اسلایم,اینستاگرام اسلایم,استخر اسلایم,چگونه اسلایم را سفت کنیم,آموزش اسلایم پفکی,اسلایم بازان,اسلایم کهکشانی,طرز تهیه ژل اسلایم,ساخت اسلایم در خانه,ساخت اسلایم با خمیر دندان,آموزش ساخت اسلایم بدون بوراکس,اسلایم با مایع ظرفشویی,روش درست کردن اسلایم,آموزش ساخت اسلایم با چسب چوب,اسلایم خامه ای,اسلایم با مایع دستشویی,ژل بازی,بچه

۱ دیدگاه

 1. SONIYA GOLSHAN
  SONIYA GOLSHAN 1 سال پیش
  👎🏽