format_indent_increase اجتماعی
20 ویدئو

واکنش اسنپ به پیاده کردن مسافر بد حجاب توسط راننده عابد

۳۲۶۳ بازدید
منتشر شده در

واکنش اسنپ به پیاده کردن مسافر بد حجاب توسط راننده عابد
روز گذشته یکی از رانندگان اسنپ، مسافر خود را به دلیل رعایت نکردن حجاب از ماشینش پیاده کرد. راننده از مسافر خود خواسته بود تا حجاب را رعایت کند که با واکنش منفی مواجه شده بود. پس از چند ساعت مسافر مذکور با انتشار تصاویر و مشخصات راننده در صفحه شخصی خود در توئیتر از مسئولان اسنپ خواست تا این راننده را اخراج کنند.

در همین راستا اسنپ در اطلاعیه‌ای به این اتفاقات واکنش نشان داد.

در اطلاعیه اسنپ آمده است:

طبق قوانین اسنپ، کاربران متعهد به رعایت قوانین اسلامی، اخلاقی و اجتماعی هستند. همچنین حفظ حریم خصوصی کاربران و عدم انتشار اطلاعات شخصی هر یک از طرفین از دغدغه‌های مهم اسنپ محسوب می‌شود.

در صورت بروز اختلاف بین هر یک از کاربران مسافر و راننده، اسنپ با تمام امکانات خود (از جمله مرکز تماس ۲۴ ساعته، واحد رسیدگی به شکایات و فرآیند میانجی‌گری) نهایت تلاشش را در جهت حفظ رضایت هر دو طرف و رفع اختلافات ایجاد شده به کار می‌گیرد.

بر همین اساس، در این مورد نیز صحبت‌های لازم با هر یک از طرفین انجام شده است. از کاربر راننده بابت انتشار اطلاعات شخصی‌شان دلجویی به عمل آورده‌ایم و ایشان با رضایت شخصی‌شان در ناوگان اسنپ به فعالیت خود ادامه می‌دهند. علاوه بر آن، رعایت اصل مشتری‌مداری اقتضا می‌کرد که پس از ذکر شرایط و قوانین اسنپ، از مسافر نیز به دلیل ناتمام ماندن سفرشان دلجویی شود.
فیلم: تیزر تبلیغاتی اسنپ

کل ماجرای راننده اسنپ,دختر هتاک,پویش تحریم اسنپ,بدحجاب,اسنپ,رعایت قانون,حریم خصوصی,سعید عابد,ماجرای راننده اسنپ,قضیه اسنپ چیه,سعید عابدی,سعید عابد اسنپ,ماجرای اسنپ,سعید عابد راننده اسنپ,تحریم اسنپ,چرا اسنپ باید تحریم شود,توضیحات سعید عابد,راننده اسنپ,دختر بد حجاب,تلویزیون

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.