پخش خودکار ویدیوی بعدی :

پیام صابری در سریال کیمیا

۲۴۱۷ بازدید
منتشر شده در
  • cloud_download

    دانلود

  • comment ۰

    دیدگاه

  • ۰

    نمی پسندم

  • می پسندم

پیام صابری بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. وی سال 1352 چشم به جهان گشود. از مهم‌ترین آثار پیام صابری می‌توان به بازیگری در سریال ریحانه، سریال کیمیا و فیلم لیلا اشاره کرد.

پیام صابری نخستین بار در سینما حضور یافته و سال 1372 در 20 سالگی در فیلم دمرل به کارگردانی یدالله صمدی بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند سریال ریحانه، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای پیام صابری محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون علیرضا لرستانی، ماندانا نبی‌زاده، محمد برسوزیان و خسرو دستگیر را تجربه کرد.

پیام صابری در سال 1384 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم پیام صابری در این سال، بازیگری در سریال ریحانه به کارگردانی سیروس مقدم محسوب می‌شود.

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی پیام صابری بازی در سریال ریحانه بوده است. پیام صابری سال 1384 در 32 سالگی در سریال ریحانه نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند. او در این سریال با سیروس مقدم همکاری داشته است. پیام صابری توانست با بازی در سریال ریحانه تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر زیبا بروفه، حسن پورشیرازی، ایرج نوذری و افسر اسدی بر تجارب او افزود.

پیام صابری علاوه‌بر سریال ریحانه، سال 1394 در 42 سالگی در سریال کیمیا نیز بازی کرده است. پیام صابری این‌بار با جواد افشار یعنی کارگردان سریال کیمیا و هنرمندانی چون مهراوه شریفی‌نیا، مهدی پاکدل، پوریا پورسرخ و حسن پورشیرازی همکاری داشت.

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.