format_indent_increase حوادث
۶۵۵ ویدئو

فیلم توهین زننده معاون فرهنگی شهردار مشهد به خبرنگاران

۷۲۷ بازدید
منتشر شده در

توهین زننده معاون فرهنگی شهردار مشهد به خبرنگاران

🔸نشست خبری «گزارش 200 روزه شهردار» در حالی امروز در ساختمان شهرداری مشهد برگزار شد که با یک حاشیه توهین‌آمیز نسبت به خبرنگاران همراه بود.

🔸در اواسط جلسه، یکی از خبرنگاران به‌ انتقاد از معاون فرهنگی شهردار پرداخته و گفت: متاسفانه آقای زارعی جوابگوی خبرنگاران نیست و زمانی که اقدام به‌ تماس با وی برای مصاحبه می‌کنیم، همین که متوجه می‌شود خبرنگار هستیم گوشی موبایل را به‌ روابط عمومی تحویل داده و از مصاحبه طفره می‌رود.

🔸محمدرضا کلایی شهردار مشهد در واکنش به‌ این انتقاد،گفت: برای راستی‌ آزمایی این مسئله تماسی با وی می‌گیریم تا ببینیم جوابگو هستند یا خیر که خبرنگاران در جواب وی گفت: مشخص است که جواب شما را خواهد داد، بنابراین با موبایل یکی از خبرنگاران اقدام به‌این کار کنید.

🔸خبرنگار رسانه معترض به‌ عملکرد معاون فرهنگی با وی تماس گرفت و با جوابی از جانب معاون فرهنگی مواجه نشد.

🔸در نهایت خبرنگاران از شهردار خواستار تماس شدند و همین که شهردار اقدام به‌ برقراری تماس کرد (تلفن روی بلندگو بود)، معاون فرهنگی پاسخ داد که با خنده حضار مواجه شد.

🔸شهردار خطاب به‌ معاون خود این اعتراض را به‌گوش وی رساند که او نیز عصبانی شده و گفت: زمانی که من در جلسه هستم چگونه پاسخ خبرنگار را بدهم، در جلسه حتی جواب تماس زن و فرزند خود را نمی‌دهم. ....لق خبرنگار! |

🔸و عجیب اینکه خبرنگاران شاد ، میخندند

🔸براستی اگر این اتفاق توسط هر جناحی جز اصلاح طلبان اتفاق افتاده بود ، الان چه می کردند؟

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.