پخش خودکار ویدیوی بعدی :

۱۰ پیش بینی فصل 8 Game of Thrones | چه کسی بر تخت خواهد نشست؟

۳۳۱۲ بازدید
منتشر شده در

این ویدیو بررسی امکان‌هایی برای پیش بینی فصل آخر بازی تاج و تخت (Game of Thrones) است.

تاریخ نمایش فصل آخر (فصل 8) بازی تاج و تخت مشخص شد و قسمت نخست سریال ۱۴ اپریل ۲۰۱۹ (یک‌شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸) از شبکه‌ی HBO پخش خواهد شد.

پخش فصل هشتم و آخر پربیننده‌ترین سریال سال‌های اخیر که براساس کتاب نغمه‌ی یخ و آتش (A Song of Ice and Fire) ساخته شده، در ۶ اپیزود نهایی، داستان حماسی جرج آر آر مارتین را به پایان خواهد رساند.

وب‌سایت WatchMojo پیش از آغاز فصل تازه، به سیاق فصل قبل که به صورت هفته‌گی آن را در آرت‌تاکس مشاهده کردید، تحلیلی بر اپیزودهای پیشین انجام داده که هدف نهایی‌اش پیش بینی فصل آخر بازی تاج و تخت است. چیزی که نزدیک به یک دهه تماشاگران مشتاق به دنبالش بوده‌اند. این که فرجام چه خواهد شد و چه کسی بر تخت آهنی تکیه خواهد زد.

همان‌طور که تحلیل‌های فصل پیشین را از نخستین قسمت در آرت‌تاکس به‌طور هم‌زمان با زیرنویس فارسی اختصاصی منتشر کردیم تا در کوران نظرات و تحلیل‌های جهانی از پربیینده‌ترین سریال حال حاضر جهان قرار بگیرید، حالا این ویدیوی پیش‌درآمد با عنوان پیش بینی فصل آخر بازی تاج و تخت را برای‌تان آماده کرده‌ایم.

این ویدیو شامل نکته‌هایی درباره‌ی رابطه‌ی جان و دنریس و فرجام آن‌ها، وضعیت سرسی و امکان کشته‌شدنش، وارث حقیقی تاج‌وتخت و البته جنگ بزرگ وعده‌داده‌شده در این فصل است.

با تماشای این ویدیو یک بار مرور کنید تا امروز چه دیده‌اید و پیش بینی فصل آخر بازی تاج و تخت واچ‌موجوای‌ها چه‌قدر با پیش بینی فصل آخر بازی تاج و تخت شما مشترک است؛ و البته مثل ما به انتظار فصل نهایی پربیننده‌ترین سریال تاریخ تلویزیون بنشینید که حالا می‌دانیم دقیقن سه ماه دیگر از راه خواهد رسید.

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.