format_indent_increase حوادث
۱٬۷۳۵ ویدئو

نقشه پلید گرگ تهران برای دختربچه های تنها در خانه

۸۵۰۳ بازدید
منتشر شده در
مرد شیطان صفت پس از ورود به خانه‌ ها دختربچه‌ها را هدف آزار و اذیت قرار می‌داد و سپس دست به سرقت میلیونی میزد.
سردار علیرضا لطفی، رییس پلیس آگاهی تهران گفت: روز 7 دی ماه سال جاری پرونده ای از کلانتری 130 نازی آباد در اختیار اداره 16 پلیس آگاهی تهران قرار گرفت که در آن « شاکی در شکایت خود عنوان کرده بود که سارق با استفاده از عدم حضور وی و همسرش در خانه در حالیکه دختر هشت ساله آنها به تنهایی در خانه حضور داشته، وارد خانه شده وعلاوه بر سرقت بیش از 20 میلیون پول و طلاجات داخل خانه، متاسفانه دختر آنها را مورد آزار و اذیت قرار داده و نهایتا با بستن دست و پای دختر 8 ساله و قرار دادن وی در داخل یکی از اتاق ها از محل متواری شده است.

دختر 8 ساله در اداره شانزدهم پلیس آگاهی به کارآگاهان گفت: داخل خانه در حال تماشای تلویزیون بودم که چندین بار زنگ خانه به صدا در آمد تا اینکه جواب آیفون را دادم؛ مردی از من سئوال کرد که آیا پدرت در خانه است یا نه؟ که من جواب دادم: " پدرم خانه نیست" مرد جوان مجددا از من سئوال کرد که آیا مادرت در خانه است یا نه؟ که مجددا پاسخ دادم: " مادرم به همراه پدرم بیرون رفته است". پس از چند دقیقه مجددا زنگ خانه به صدا در آمد و زمانیکه جواب آیفون خانه را دادم، همان آقا این بار عنوان کرد که او یکی از دوستان پدرم است که مقداری پول برای پدرم آورده و به این بهانه از من خواست تا در آپارتمان را باز کنم تا او پول را داخل آسانسور بذارد و من نیز پول را از داخل آسانسور بردارم. با اطمینان به صحبت های این شخص من در آپارتمان را باز کردم و منتظر ماندم تا آسانسور بالا بیاید و من پول داخل آسانسور را بردارم که پس از رسیدن آسانسور به طبقه پنجم ناگهان مردی آز آسانسور خارج شد که یک چاقو در دست داشت .
این شیطان صفت با تهدید چاقو مرا مجبور به سکوت کرد و مرا به داخل خانه برد این مرد مرا مورد آزار و اذیت قرار داد و پس از آن دست مرا با طناب بست و داخل یکی از اتاق ها گذاشت و زمانیکه پدر و مادرم وارد خانه شدند، مرا با دست و پای بسته شده در داخل اتاق پیدا کردند.

همزمان با آغاز رسیدگی به این پرونده، پرونده های مشابه دیگری در مناطق مختلف خانی آباد، نازی آباد، منیریه، فلاح و مولوی مطرح و به اداره 16 پلیس آگاهی تهران ارجاع شد که در تمامی آنها شخصی به شیوه ای یکسان و با اطمینان از غیبت پدر و مادر داخل خانه ، ضمن معرفی خود به عنوان دوست خانوادگی اعتماد کودکان 5 تا 13 ساله را جلب و در ادامه علاوه بر سرقت طلا و پول از خانه ها، کودکان را نیز مورد آزار و اذیت قرار داده و در تمامی سرقت های منجر به آزار و اذیت و در زمان ترک محل سرقتها، دست وپای کودکان را بسته و از خانه شکات متواری شده است.

در ادامه 2 پرونده سرقت منزل منجر به آزار و اذیت دیگر نیز به اداره 16 ارجاع شد که در هر دو پرونده، سارق دقیقا به همان شیوه و شگرد پرونده های گذشته یعنی معرفی خود به عنوان دوست صاحب خانه و به بهانه پرداخت بدهی خود اعتماد افراد داخل خانه را جلب کرده اما این بار دو خانم 25 و 30 ساله را مورد آزار و اذیت قرار داده بود و به همان شیوه از محل متواری شده بود.

با توجه به حساسیت پرونده، اقدامات ویژه پلیسی برای شناسایی و دستگیری مرد گرگ صفت در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت تا نهایتا با بررسی تصاویر به دست آمده از دوربین های مداربسته متعلق به محدوده چندین محل سرقت، چند تصویر از متهم پرونده در اختیار کارآگاهان اداره شانزدهم قرار گرفت.

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.