پخش خودکار ویدیوی بعدی :

بازیکنانی که با جدایی از پرسپولیس، جام قهرمانی آسیا را در یک قدمی از این تیم گرفتند!

۷۳ بازدید
منتشر شده در
پرسپولیس در فصل گذشته 15 بازیکن خروجی داشت! بازیکنانی که با خارج شدن از رادار یحیی گل محمدی، یا قراردادهای اشتباه تیم مدیریتی باشگاه پرسپولیس، یا فسخ کردند یا تصمیم گرفتند رویاهای خودشون رو در کشور های عربی و اروپایی دنبال کنند!

از مهدی ترابی و علی علیپور تا شجاع خلیل زاده و محمد نادری. بازیکنانی که مذاکرات اشتباه باشگاه پرسپولیس با آن ها در ابتدای فصل بیستم، باعث شد تا اون ها به باشگاه های دیگر کوچ کنند یا حتی در مواردی تصمیم بگیرند مانند محمد نادری یاغی شده و به تیم حریف استقلال بروند! در این میان بازیکنانی هم بودند که مانند عیسی آل کثیر، احسان پهلوان و وحید امیری به علت محرومیت بازی فینال آسیا مقابل اولسان هیوندای رو از دست دادند تا یحیی گل محمدی در بازی مهم فینال 2020 مانند آنچه در 2018 برای تیم برانکو اتفاق افتاد، دست خالی تر از همیشه باشند!

پرسپولیس یحیی گل محمدی بازیکنان زیادی رو هم تحت نظر سرمربی این تیم از دست داد! تصمیماتی که میشه انتقاداتی رو به خاطرشون به یحیی گل محمدی وارد کرد. یحیی گل محمدی مدافع چپ های خودش یعنی محمد نادری و محمد انصاری رو به خاطر مصدومیت های پیاپی کنار گذاشت تا پرسپولیس بیش از پیش در این پست نیاز به یک مدافع مستجکم داشته باشه.
با رفتن شجاع خلیل زاده از قلب دفاع باشگاه پرسپولیس، یحیی تا امروز به دنبال یک مهره پر صلابت برای خط دفاعی تیمش میگرده!

شاید پرسپولیس میتونست بازیکنانی مثل دانیال اسماعیلی فر رو هم جذب تیمش بکنه تا در فینال آسیا مقابل اولسان هیوندای جز آرمان رمضانی و علی شجاعی، گزینه های بهتری هم برای اضافه شدن به خط تهاجمی تیم داشته باشه. ریسکی که مدیریت باشگاه حاضر به انجامش نشد تا مجبور باشیم جام قهرمانی آسیا رو دست کره ای ها ببینیم!

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.