پخش خودکار ویدیوی بعدی :

محمود فکری سرمربی استقلال شد

۸ بازدید
منتشر شده در
همه چیز برای عشق؛ مسیر عجیب رسیدن محمود فکری به نیمکت استقلال 💙
محمود فکری، کاپیتان سابق باشگاه استقلال اینبار روی نیمکت این تیم قرار گرفته تا نجات دهنده تیمش باشد در زمانی که رقیب سنتی آن ها همه افتخارات را از آن خود میکند! فکری به استقلال آمده تا با کادر جدید خود که همگی از پیشکسوتان باشگاه هستند، تحولی عظیم را در این تیم رقم بزند و استقلال دو ستاره را به جایگاه اصلی خود در ایران و آسیا برساند!

این تصویری مهم از تیم رو به رشد استقلال در دهه هشتاد است؛ باشگاهی که افول ناگهانی را در شرایطی مثل امروزقبل‌ترو اتفاقا در روزهای میانی حضور فکری در استقلال تجربه کرده.تیمی‌که تغییرات مکرر در بخش فنی منجر به موفقیتی برای آنها نمی‌شد. در این فضا امیر قلعه نویی سرمربی سابق تیم‌های کشاورز، برق و استقلال اهواز با سابقه بستن بازوبند کاپیتانی تیم پورحیدری و دستیاری ناصر حجازی به ناگاه و پس از یک دوره انتخابی جنجالی از رقبایی مثل حسن روشن و اصغر شرفی پیشی گرفت و هدایت آبی‌ها را پذیرفت.حضور او در استقلال با اصلاحاتی ساختاری و سریع توام شد و آبی‌ها تعداد زیادی از ستارگان خود را از دست دادند تا با تیمی جوان‌تر و پرشور وارد رقابت های لیگ بشوند ؛ساختار و اسکلت آن تیم سه بار قهرمان لیگ شد و تقریبا همیشه مدعی کسب قهرمانی بود.

فکری در این دوران در اغلب اوقات کاپیتان استقلال بوده و در نهایت هم به عنوان دستیار کنار قلعه نویی کار کرده و ماموریت اول او ایجاد کردن فضای همان تیمی بود که با روحیه رقابت جویی سال‌های سال قوت قلب هواداران استقلال بود.تیمی که به سختی شکست می خورد و همیشه تا لحظات پایانی برای پیروزی می‌جنگید.


به هرحال و در شرایطی که قضاوت درباره این سرمربی ۵۱ ساله که البته تجربه کمی بعنوان یک سرمربی دارد پیش داورانه و دشوار است، باید دید او با کادر تازه چه در استقلال خواهد دمید. تمرینات آبی‌ها برای دور جدید لیگ از فردا شروع می‌شود و با توجه به تاخیر در انجام مسابقات به نظر می‌رسد او زمان کافی برای هماهنگ کردن تیم داشته باشد.

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.