علی و علیرضا یعقوبی چهارمین اجرای قسمت نهم - مرحله دوم - عصر جدید - 26 خرداد 1398

۷۲۹ بازدید
منتشر شده در

علی و علیرضا یعقوبی چهارمین اجرای قسمت نهم - مرحله دوم
عصر جدید شبکه ۳ ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
آخرین اجرای قسمت نهم عصر جدید به عهده علیرضا و على یعقوبى دو برادر دوملیتى افغانستانى و ایرانى بود که با اجراى متفاوتی رای مثبت داوران را دریافت کردند.

نکته جالب این گروه در مرحله مقدماتی این بود که شرکت کننده بعد از گرفتن چهار چراغ سفید از داوران، از دختر مورد علاقه‌اش که با خانواده در استودیو حضور داشت خواستگاری کرد و با حرکتی آکروباتیک، حلقه نامزدی را به او تقدیم کرد. در این قسمت مراسم عقد این زوج را به در برنامه پخش کردند.

البته همسر علی یعقوبی روی صحنه حضور پیدا کرد و علیخانی درباره شرایط زندگی آن‌ها سوال کرد و او گفت: در این دوماه از ۱۰ خواسته‌ای که من می‌خواستم فقط به دو مورد آن عمل کرده است. همین صحبت باعث شد داوران عکس العمل نشان بدهند.

شبی پر از جنجال و اختلاف برای داوران عصر جدید/ روایتی از تنهایی و مقاومت در قالب حرکات نمایشی

شکوفه عزیزی عصر جدید,اهنگ اول شروین در عصر جدید,اجرای بلک لایت در عصر جدید,خانم عزیزی در عصر جدید,عصر جدید امشب شروین,اولین اجرای شروین در عصر جدید,اجرای اول شروین در عصر جدید,شروین عصر جدید,شروین,اهنگ شروین عصر جدید,هنگ شروین,شروین در عصر جدید,دانلود اهنگ شروین عصر جدید,دانلود اهنگ شروین,برادران یعقوبی در عصر جدید,اجرای شروین عصر جدید,دانلود برنامه عصر جدید دیشب,اجرای دیشب عصر جدید,برنامه عصر جدید دیشب,انلود عصر جدید دیشب,فاطی امیر تتلو,بازپخش عصر جدید,عصر جدید دیشب,تکرار عصر جدید دیشب,شوخی با عصر جدید,تکرار عصر جدید قسمت دیشب,ساعت تکرار عصر جدید,زمان پخش عصر جدید,تکرار برنامه عصر جدید,قسمت آخر عصر جدید,تکرار عصر جدید,عصر جدید 26 خرداد,اعت پخش عصر جدید,اجرای کامل شروین در عصر جدید,آهنگ شروین در عصر جدید,آهنگ شروین عصر جدید,محمد زارع عصر جدید,اجرای دوم شروین در عصر جدید

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.