پخش خودکار ویدیوی بعدی :

نوردخت دختر رامبد جوان و نگار جواهریان در کانادا به دنیا آمد

۴۳۷۰ بازدید
منتشر شده در
رامبد جوان و نگار جواهریان به تازگی صاحب دختری شدند و نام او را «نوردخت» گذاشتند.
دقایقی پیش نوردخت دختر رامبد جوان و نگار جواهریان در کانادا به دنیا آمد. دختر رامبد جوان و نگار جواهریان پس از حاشیه های فراوانی که سفر رامبد و نگار به کانادا ایجاد کرده بود ۳۱ تیر ماه ۹۸ به دنیا آمد. رامبد جوان و نگار جواهریان که برای تولد فرزندشان به کانادا سفر کرده بودند بالاخره دخترشان به دنیا آمد و تصمیم گرفتند نام فرزندشان را نوردخت بگذارند.

نور دخت یعنی چه؟
همانطور که از معنای تحت الفظی کلمه که از دو بخش نور+دختر تشکیل شده مشخص است به معنای دختر نورانی می باشد.

یا دختری که اطراف را نورانی می کند.

یا دختری از جنس نور[شاید استعاره از آفتاب]

نوردخت جوان؛ دختر تازه به دنیا آمده رامبد جوان و نگار جواهریان
نوردخت جوان؛ دختر تازه به دنیا آمده رامبد جوان و نگار جواهریان
رامبد جوان و نگار جواهریان هردو متولد دی هستند و عاشقانه زمستان و زیبایی های سپیدش را دوست دارند ، نوردخت دختر رامبد جوان و نگار با یک روز عجله در آمدنش تیرماهی شد و به جمع متولدین مرداد ماه اضافه نشد. هنوز رامبد جوان و نگار در فضای مجازی پستی برای تولد دخترشان منتشر نکرده اند و تعداد کمی از تولد فرزند زوج معروف با خبر هستند .

نام نوردخت دختر رامبد جوان سلیقه مشترک رامبد و نگار بوده است، نوردخت نامی جدید و خلاقانه اما اصیل آریایی است، دخت مخف کلمه دختر می باشد که با ترکیبی هوشمندانه کنار نور واژه نوردخت را ایجاد کرده است.

بسیار ی از هواداران خندوانه با نام نوردخت شوخی کردند و عنوان کردند توقع چنین سلیقه ای را از رامبد خالق خندوانه و اشعاری که در آهنگ های خندوانه خوانده می شده را نداشتند. احتمالا با تولد دختر رامبد در کانادا و بسته شدن این پرونده پرماجرا در فضای مجازی خانوم و آقای بازیگر به زودی به خانه شان در تهران تهران بازخواهند گشت .البته پیش از این زمزمه هایی مبنی بر ساخت فیلم سینمایی به کارگردانی رامبد جوان در کانادا بود و مشخص نیست که آیا رامبد قصد دارد به بهانه پرورش فرزندش خارج از میهن و ساخت فیلم جدیدش فعلا در کانادا بماند یا خیر. رامبد و نگار تا این لحظه در هیچ رسانه ای عکسی از نوردخت فرند تازه به دنیا آمده شان منتشر نکرده اند .

نوردخت جوان ,نوردخت ,نوردخت فرزند رامبد جوان,دختر رامبد جوان نوردخت,نور دخت,نور دخت جوان,فرزند رامبد جوان و نگار جواهریان,عکس نوردخت جوان,معنی نوردخت,اسم فرزند رامبد جوان و نگار جواهریان,عکس فرزند رامبد جوان و نگار جواهریان,معنی اسم نوردخت,عکس نوردخت فرزند رامبد جوان,فرزندان رامبد جوان و نگار جواهریان,رامبد جوان پدر شد نی نی سایت,رامبد جوان پدر شده ,ماندانا روحي همسر اول رامبد جوان,رامبد جوان و نگار جواهریان,معنی اسم نوردخت چیست,فرزند رامبد جوان,رامبد جوان نگار جواهریان,نوردخت,نوردخت جوان ,نوردخت فرزند رامبد جوان,دختر رامبد جوان نوردخت,نور دخت,نور دخت جوان,عکس نوردخت جوان ,نوردخت جوان,نوردخت,نوردخت فرزند رامبد جوان,دختر رامبد جوان نوردخت ,نوردخت جوان,رامبد جوان,معنی نوردخت ,اسم نوردخت ,نوردخت فرزند رامبد جوان ,فرزند رامبد جوان,معنی اسم نوردخت,معنی اسم,دختر رامبد جوان نوردخت ,دختر رامبد جوان,عکس نوردخت جوان,گار جواهریان,معنی نوردخت چیست,اسم دختر ,معنی اسم نوردخت چیست,عکس دختر رامبد جوان ,نور دخت ,رامبد جوان و نگار جواهریان,عکس نوردخت فرزند رامبد جوان,اسم دختر رامبد جوان,اینستاگرام رامبد جوان,بچه رامبد جوان,معنی نور دخت,دختر رامبد جوان نگار جواهریان کانادا,معنی اسم نور دخت,

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.