آموزش بافت کلاه نوزادی

۴ بازدید
منتشر شده در
  • cloud_download

    دانلود

  • comment ۰

    دیدگاه

  • ۰

    نمی پسندم

  • می پسندم

آموزش کلاه سه تکه

این کلاه از قسمت جلوی صورت شروع میشه سه سانت کش بافت یکی زیر یکی رو میبافیم.بعد از این 7سانت قسمت جلوی صورت نقش رو میبافیم.حالا دانه هایی که سر انداخیتم سه قسمت میکنیم.قسمت اول رو کور میکنیم به این شکل که دوتا رو یکی میکنیم و برمیگردونیم.سپس نقش رو تا آخر رج ادامه میدیم.سمت دیگری رو که یخواهیم شروع کنیم ابتدا کور میکنیم.

اندازه ی سانت بچه ها

بستگی به درشتی و ریزی بچه ها داره

به ضخامت کاموا بستگی داره

حالا ما فقط قسمت وسط رو روی میل داریم و اینقدر ادامه یدیم تا بلندیش به جایی رسه که ما کور کردیم چون اینجا پشت سر هست و لازمه بلند بشه.پس از این بافت دوونه گیری میکنیم و کش بافت دولا میکنیم تا پشت سر بسته شود.

دونه گیری

سر قلاب داخل نخ هایی کنار هم هست میره تو حلقه میشه و میاد بیرون.روی نقش لازمه دونه گیری بشه نه پشت نقش چون یک حالت درز میخوره که این درز قشنگ مشخصه.

کلاه شیطونک

این کلاه رو اندازه ی دور سر دونه میندازیم.کش بافت میبافیم و یک لا باشه یعنی سه سانت.در قسمت بالای کلاه همه ی دونه ها دوتا یکی میشه و این دونه ها نصف میشه و این دونه هارو شروع به بافت میکنیم و هرچقدر که خواستیم بلند باشه رج میبافیم و از طرفین کم میگنیم تا به سه دونه برسه و بعد کور میکنیم و در آخر برای تزیین یک پمپم استفاده میکنیم.

کلاه گوش گرم کن

دونه هارو تقسیم میکنی و از دو طرف تقسیم بر سه میکنیم و جلوی صورت میمونه درز پشت سر قرار گرفته و از دو طرف شروع به دونه گیری میکنیم.دونه هارو که گرفتیم از دو طرف شروع به کم کردن میکنیم تا سه دونه براشون بمونه این سه دونه رو ادامه میدیم تا بتونیم زیر گردن گره بزنیم.

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.