پخش خودکار ویدیوی بعدی :

گفتگوی جنجالی تسنیم با محمدجواد لاریجانی درباره دولت روحانی

۱۱۴ بازدید
منتشر شده در

گفتگوی جنجالی تسنیم با محمدجواد لاریجانی
گفتگوی تسنیم با محمد جواد لاریجانی درباره دولت روحانی و بازی های پیش روی ایران با اروپا و آمریکا

گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم _عبدالله عبداللهی: محمدجواد لاریجانی رئیس پژوهشگاه دانش‌های بنیادی (IPM) و دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه، از دیپلمات‌های باسابقه است که از ابتدای آغاز مذاکرات هسته‌ای تا حصول برجام و پس از آن در گفتگوهای خود با تسنیم به نقد روند پرداخته و در برهه‌های مختلف راهکارهایی نیز برای اصلاح روند پیشنهاد کرده است.

این دانش‌آموخته دکترای منطق ریاضی از دانشگاه برکلی آمریکا، غیر از سابقه حضور دیپلماتیک متمادی در وزارت امور خارجه به‌عنوان معاون این وزارتخانه و ارائه نظریه‌هایی مانند "دکترین ام‌القری" و تألیف کتابهایی مانند درسهای سیاست خارجی، در حوزه مباحث مربوط به اندیشه و فلسفه سیاسی نیز از دوران جوانی فعال بوده است. محمد جواد لاریجانی در مجلس پنجم شورای اسلامی نیز به‌عنوان نماینده مردم تهران حضور داشت و مرکز پژوهش‌های مجلس را تأسیس کرد.

با او درباره موضوعات مختلف مهم در کشور در حوزه‌های سیاست داخلی و سیاست خارجی اعم از کارنامه دولت روحانی، سرنوشت برجام، اظهارات ظریف، FATF، عربستان و قتل خاشجقی و چرایی پیگیری این موضوع توسط دموکراتها در آمریکا و مسائل دیگر به گفتگو نشسته‌ایم که مشروح مکتوب آن و همچنین خلاصه‌ای از آن به صورت ویدئویی در ذیل می‌آید.

ویدئوی این گفتگو را از طریق این لینک در صفحه فیلم خبرگزاری تسنیم ببینید: https://www.didestan.com/video/J7n0qgNV

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.