پخش خودکار ویدیوی بعدی :

تصاوير کاملتر از نجات خلبان جنگنده اف 16شانزده صهیونیستی

۳۸۹ بازدید
منتشر شده در

1- دکتر ميلاد مقداد مدير کل وزارت اطلاع رساني سوريه
2- مدحت صالح مسئول دفتر امور جولان اشغالي در دولت سوريه

15:00به گزارش پايگاه خبري العهد لبنان، «جهاد ذبيان» رئيس حزب «صرخه وطن» لبنان، موفقيت بي نظير ارتش سوريه و هم پيمانان اين کشور را در محور مقاومت در سرنگوني يک فروند جنگنده اسرائيلي در حين تجاوز به فرودگاه نظامي تيفور سوريه را تبريک گفت و اعلام کرد اين اقدام، حد اقل اقدام در پاسخ به اقدامات اسرائيل در تجاوز به سوريه، نقض حاکميت اين کشور و حمله به مواضع نظامي سوريه به بهانه هاي واهي است.
ذبيان گفت محور مقاومت با سرنگوني اين جنگنده اسرائيلي در صدد دادن پيام مقابله با اسرائيل است، در نتيجه دشمن بايد بداند سوريه و هم پيمانان اين کشور در ميدان عمل، مي توانند اقدامات غافلگيرکننده زيادي انجام دهند اما اين سوريه و هم پيمانان اين کشور هستند که درباره زمان و مکان انجام اين اقدامات تصميم گيري مي کنند.
ذبيان در پايان ضمن تبريک به سوريه و هم پيمانان مقاومت که از تهران آغاز مي شود و تا دمشق،‌ بغداد و جنوب لبنان امتداد مي يابد گفت آخرين وجب از خاک (اشغالي) به لطف اراده و جانفشاني هاي محور مقاومت آزاد خواهد شد و احتمال آزادي فلسطين بيش از هر زمان ديگري وجود دارد.

14:52به گزارش پايگاه اينترنتي العهد چاپ لبنان، وزارت خارجه لبنان حملات رژيم صهيونيستي را به سوريه محکوم و بر حق دفاع مشروع در برابر هرگونه تجاوز اسرائيل تأکيد کرد. وزارت خارجه لبنان افزود اين سياست خصمانه اسرائيل، ثبات منطقه را تهديد مي کند.

وزارت خارجه لبنان افزود: درباره اقدام رژيم اسرائيل در استفاده از حريم هوايي لبنان ضد سوريه، دادخواستي ضد اين رژيم به شوراي امنيت سازمان ملل تقديم خواهيم کرد.
وزارت خارجه لبنان تصريح کرد: به اسرائيل درباره پيامد استفاده از حريم هوايي لبنان براي حمله به سوريه هشدار مي دهيم.

14:35شبکه تلويزيوني المنار، گزارش داد رئيس حزب ميرتس در فلسطين اشغالي اعلام کرد اطمينان دارم بنيامين نتانياهو (نخست وزير رژيم صهيونيستي) مي داند ملتهب شدن اوضاع به نفع اسرائيل نيست و اميدوارم به سمت جنگ کشيده نشود.

14:30شبکه تلويزيوني المنار به نقل از روزنامه صهيونيستي هاآرتص چاپ فلسطين اشغالي اعلام کرد: بشار اسد رئيس جمهور سوريه در پي تسلط ارتش اين کشور بر 80 درصد از خاک اين کشور، مرحله تهديد را پشت سرگذاشته و وارد مرحله اجرا شده است.

14:25 تصاوير کاملتر از نجات خلبان جنگنده اف 16شانزده صهیونیستی با بالگرد رژیم اشغالگر قدس در جولان اشغالی سوریه:

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.