پخش خودکار ویدیوی بعدی :

مگه میشه جامعه‌ای رو بر محور دروغ تا آخر پیش برد؟

۱۴۶۶ بازدید
منتشر شده در
سخنان تاریخی شهید بهشتی:مگه میشه جامعه‌ای رو بر محور دروغ تا آخر پیش برد؟
🎥سخنان تاریخی شهید بهشتی:
مگه میشه جامعه‌ای رو بر محور دروغ تا آخر پیش برد؟
همین جوانانی که گهگاه فریب دروغ امروزت رو می‌خورن، همیشه در این حال نمی‌مونن، بیدار میشن و بر تو لعن و نفرین می‌فرستن...

-------
با توجه به اطلاعیه سازمان هواپیمایی کشوری در ساعات اولیه پس از سقوط هواپیمای اوکراینی و سری بودن اخبار نظامی، دیدستان مانند تمامی رسانه‌های داخلی با هر گرایش فکری و سیاسی از خطای انسانی در پدافند هوایی بی‌اطلاع بوده و صرفا به وظیفه خود در مقابله با جنگ رسانه‌ای دشمن در خفیف کردن عملیات عین‌الاسد پرداخت.
لذا ضمن ابراز تأسف و تسلیت مجدد از مراجع ذی‌صلاح تقاضامندیم علاوه بر قاصرین با پنهان‌کاران این اتفاق ناگوار هم شدیداً برخورد شود.

---------
دستور رهبر انقلاب بعد از اطلاع از خطای انسانی / صادقانه و صریح با مردم مطرح کنید

🔸خبرگزاری فارس کسب اطلاع کرد، پس از سقوط هواپیمای مسافربری بلافاصله تحقیقات در مورد چگونگی این رویداد در دستور کار مسئولین مربوطه قرار گرفت. صبح جمعه در فاصله کمتر از ۴۸ ساعت پس از این اتفاق، با محرز شدن خطای انسانی برای فرماندهان ارشد نظامی کشور، رهبر معظم انقلاب و رئیس جمهور در جریان موضوع قرار می گیرند.
🔸رهبر معظم انقلاب به محض اطلاع از خطای فاجعه‌بار صورت گرفته در سامانه پدافند کشور، روز گذشته (ظهرجمعه) دستور تشکیل فوری جلسه شورای عالی امنیت ملی و بررسی موضوع را صادر کرده‌ و تاکید می کنند به محض اتمام بررسی در جلسه شورای عالی امنیت، اصل حادثه و نتایج بررسی‌ها، صریح و صادقانه از سوی نهادهای ذیربط به اطلاع مردم رسانده شود.
🔸به گزارش فارس، در پی دستور رهبر انقلاب جلسه شورای عالی امنیت ملی شب گذشته (جمعه ۲۰ دی ماه) با حضور اعضا تشکیل شده و بیانیه صبح امروز ستاد کل نیروهای مسلح و پیام رئیس جمهور خطاب به ملت ایران بخشی از نتایج این جلسه بوده است.

---------
سیاری در جمهوری اسلامی وقتی می‌خواهند الگوی سیاستمداری دینمدارانه را معرفی کنند، آیت‌الله شهید دکتر بهشتی را معرفی می‌کنند؛ شخصیتی که ارزش‌های اخلاقی را در فعالیت‌های سیاسی اصیل می‌دانست و آنها را یک تاکتیک صرف تلقی نمی‌کرد.

ویدئویی از بیانات تاریخی شهید بهشتی در فضای مجازی منتشر شده است که در بخشی از آن می گوید:

«مگر می‌شود یک جامعه‌ای را بر محور دروغ تا آخر پیش برد؟ عزیز من! از در راستی درآی، دروغ را به کناری بنه.

همین نوجوان‌ها و جوان‌ها که گهگاه فریب دروغ امروزت را می‌خورند، همیشه در این حال نمی‌مانند.

فردا، ساعت دیگر، روز دیگر، هفته دیگر، ماه دیگر، سال دیگر بالاخره بیدار می‌شوند و برتو لعن و نفرین می‌فرستند که چرا ماه‌ها یا سال‌ها آنها را فریفته بودی؟!

ما معتقدیم راستی تاکتیک نیست، راستی اخلاق است؛ هر عیب و نقصی هم در خودمان هست می‌آییم راست به مردم می‌گوییم. اشتباهی هم اگر بکنیم می‌آییم راست به مردم می‌گوییم. مسلمان بیش از هر چیز در راستی و درستی در صدق و امانت و صراحت... متجلی می‌شود. بنابراین دروغ تاکتیکی گفتن... شایعه‌سازی و دروغ‌پردازی؛ اینها جزو تاکتیک‌های مسلمانان علوی نیست. دروغ‌پرداز‌ها بدانند تا وقتی ما یک چنین موضع و را‌بطه‌ای را با مردم قهرمان و با ایمان‌مان داریم، آن دروغ‌زنی‌های آنها بازارش کساد است»

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.