پخش خودکار ویدیوی بعدی :

تصاویر ویلموتس در تهران ؛ فهرست اولیه سرمربی تیم ملی از روی فیلم؟

۶۰ بازدید
منتشر شده در

مارک ویلموتس سرمربی بلژیکی تیم ملی به زودی( حداکثر ظرف ۴۸ ساعت آینده) وارد تهران خواهد شد تا کار خود را به عنوان سرمربی تیم ملی آغاز کند.

تیم ملی فوتبال ایران طبق برنامه اعلام شده قبلی باید روز ۱۶ خرداد در دیداری دوستانه به مصاف تیم سوریه برود. این مسابقه اولین حضور رسمی ویلموتس روی نیمکت تیم ملی ایران خواهد بود و به نظر می‌رسد که مربی بلژیکی فهرست اول بازیکنان انتخابی‌اش برای تیم ملی را از روی فیلم بازی‌های لیگ برتر انتخاب کند. مهدی تاج پیش از این گفته بود که سرمربی تیم ملی به طور نامحسوس مسابقات لیگ را زیر نظر دارد.


مارک ویلموتس امروز برای آغاز فعالیت خود در تیم ملی ایران و آماده سازی ملی پوشان برای دو دیدار دوستانه مقابل سوریه و کره جنوبی، وارد تهران شد‌.
سایت فدراسیون فوتبال با انتشار این خبر نوشت که اخبار تکمیلی درباره برنامه های تیم ملی متعاقبا ارسال خواهد شد.


یک ویدیو دیگر با عنوان حضور مارک ویلموتس در تهران برای هدایت تیم ملی
مارک ویلموتس برای شروع کارش در تیم ملی ایران بامداد امروز وارد تهران شد و قرار است از امروز با اعلام لیست نهایی تیم ملی رسما فعالیت های خود را استارت بزند. در این شرایط یک سایت بلژیکی ادعا کرده که یک مربی 60 ساله دستیار اول ویلموتس خواهد بود.

سایت «HLN» بلژیک در این خصوص نوشت: «مانو فریرا 60 ساله دستیار اول مارک ویلموتس در تیم ملی ایران شد. فریرا اسپانیایی کارش را از سال 2008 با خنت به عنوان دستیار اول آغاز کرد سپس مربی تیم جوانان و در نهایت سرمربی تیم بزرگسال شد. او شب گذشته پیشنهاد ویلموتس برای دستیاری را پذیرفت.»

در ادامه این گزارش آمده است: «به ویلموتس اجازه داده شده تا دو دستیار خارجی با خود به تهران بیاورد. به همین خاطر سرمربی بلژیکی لوران اسپینوسی فرانسوی را به عنوان مربی دروازه بان های خود در تیم ملی ایران انتخاب کرده است.»

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.