پخش خودکار ویدیوی بعدی :

رادیو چاوشی بزرگترین آرشیو محسن چاوشی

۹۳۰ بازدید
منتشر شده در

معرفی: وب سایت رادیوچاوشی با آدرس www.RadioChavoshi.ir از سال ۱۳۹۴ راه اندازی شد تا آرشیوی کامل برای دوست داران محسن چاوشی باشد. اگر جستجویی در اینترنت کرده باشید حتما با سایت های مختلفی در رابطه با محسن چاوشی برخورد کردید اما اکثر آن ها بیشتر یک سایت خبر محور بوده و سایتی که تمرکز اصلی آن روی آرشیو صوتی و همچنین دسته بندی آن ها بر اساس شاعر یا تنظیم کننده باشد، حداقل در حال حاضر وجود ندارد. از همین رو، رادیوچاوشی با ایده ساخت یک سایت تخصصی از آرشیو محسن چاوشی شکل گرفت تا هر زمان و هر کجا که دوست داشتید به آثار محسن چاوشی دسترسی داشته باشید، بتوانید بدون دردسرهایی همچون جستجو در اینترنت، خراب بودن لینک های دانلود، تبلیغات آزاردهنده یا ... به دانلود یا شنیدن آنلاین آهنگ های مورد علاقه خود بپردازید.

رادیوآنلاین: در صفحه اول رادیوچاوشی، شما به موج های مختلف رادیو آنلاین محسن چاوشی دسترسی خواهید داشت. یک لیوان چای برای خود بریزید، رادیوچاوشی را باز کنید و برای مثال، موج آلبوم حریص را پلی کنید. یک تراک طولانی و میکس شده از تمام تراک های آلبوم برای شما پخش خواهد شد تا بتوانید همزمان با نوشیدن چایی، یا انجام کارهای دیگر خود، آلبوم مورد نظرتان را گوش دهید. (آلبوم آخر محسن چاوشی به دلیل رعایت حقوق ناشر در این بخش وجود ندارد). در آینده نیز موج های زنده با حضور گوینده خواهیم داشت تا برای مثال سر یک ساعت و تاریخ خاص، برنامه ای برای بررسی آثار محسن چاوشی داشته باشیم.

کامل‌ترین آرشیو: در رادیوچاوشی شما به تمام آثار منتشر شده از محسن چاوشی دسترسی خواهید داشت. از اولین آلبوم غیررسمی و حتی تک آهنگ هایی که به صورت اتود و نصفه و نیمه منتشر شدند، تا آلبوم های رسمی که با مجوز وزارت ارشاد وارد بازار شده اند. در صفحه هر آلبوم اطلاعات کامل تراک ها همچون متن شعر، تنظیم کننده و شاعر قطعه وجود دارد. دانلود تمام آهنگ ها در سایت چاوشی، به جز آخرین آلبوم محسن چاوشی (برای رعایت حقوق ناشر) به صورت رایگان امکان پذیر خواهد بود. آلبوم آخر نیز در سایت وجود دارد اما برای گوش دادن یا دانلود آن ها باید ابتدا از طریق بیپ تونز آن را خریداری کنید. همچنین تمام آلبوم های مجاز قبلی که در سال های گذشته منتشر شد، در کنار لینک دانلود، دارای لینک خرید از بیپ تیونز هستند تا علاقه مندان بتوانند آن ها را به صورت قانونی خریداری و گوش کنند.

دسته‌بندی بر اساس شاعر یا تنظیم‌کننده : برای اولین بار، ما دسته بندی بر اساس شاعر و تنظیم کننده را برای آثار محسن چاوشی ارائه کردیم به این صورت که با کلیک روی نام هر شاعر یا تنظیم کننده، می توانید به تمام کارهای مشترک آن شاعر یا تنظیم کننده با محسن چاوشی دسترسی داشته باشید. برای مثال: به شعرهای حسین صفا علاقه دارید؟ می توانید به سادگی تمام شعرهای او که توسط محسن چاوشی خوانده است را برای دانلود یا پخش آنلاین در اختیار داشته باشید

دیدگاه

نوشتن دیدگاه برای این ویدئو بسته است.

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.