پخش خودکار ویدیوی بعدی :

فیلم بدون سانسور / ماجرای زن برهنه جیمی جامپ در بازی تاتنهام و لیورپول چه بود ؟

۵۹۴۶ بازدید
منتشر شده در

جیمی جامپ ها خراب کار های محیط های ورزشی هستند که با پرش ناگهانی شان در زمین مسابقه توجه تماشاگران را به خود جلب می کنند .

جیمی جامپ بازی تاتنهام و لیورپول که بامداد ۱۲ خرداد تصویرش در میان بازی این دوتیم پخش شد ؛ حواشی زیادی ایجاد کرده است ؛ ظاهر این جیمی جامپ بسیار عجیب و زننده و عکس زیر به علت شباهت چهره زن حاضر در تصویر به شوخی در صفحات مجازی به عنوان عکس با حجاب جیمی جامپ بازی تاتنهام و لیورپول منتشر شده است :

در ۴ ژوئیه ۲۰۰۴ در خلال بازی فینال مسابقات جام ملت‌های اروپا ۲۰۰۴ بین یونان و پرتغال او به درون زمین مسابقه دوید و یک پرچم بارسلونا را به سمت لوئیز فیگو کاپیتان پرتغال پرتاب کرد. فیگو قبلاً در سال ۲۰۰۰ از باشگاه بارسلونا به رقیب قدیمی آن رئال مادرید نقل مکان کرده و باعث خشم طرفداران کاتالونیایی شده بود.

جیمی جامپ در مراسم اهدای جام بازی‌های فینال فیفا ۲۰۱۰ به درون زمین پرید سعی کرد تا یک کلاه قرمز را در مقابل هزاران نفر روی جام بگذارد. اما پیش از اینکه موفق شود، مسئولین امنیتی فیفا او را بازداشت و از میدان بازی خارج کردند. او بعدها مجبور به پرداخت جریمه معادل ۲۹۰ دلار شد.

در ۱۴ سپتامبر ۲۰۱۰ بعد از مسابقه جام قهرمانان اروپا بین تیم‌های بارسلونا و پاناتینایکوس، او به ناگهان در برنامه پیش بینی وضعیت هوا در شبکه دو تلویزیون مجارستان دیده شد. او در برنامه زنده داد می‌زد:”باسلونا! بارسلونا!”و کلاه سرخش را بر سر مجری برنامه گذاشت.

ظاهراً جیمی جامپ ساعتی قبل از پخش این برنامه یکی از مهمانان یک برنامه تلویزیونی دیگر بوده است و بعد از آن برنامه در حالیکه هنوز میکروفن به لباسش بوده در استودیوی پخش مانده و خود را به نحوی به برنامه زنده رسانده است.

بعد از محبوبیت و شهرت فراگیر جیمی جامپ، خرابکاران جلب توجه کننده خصوصاً در مسابقات فوتبال را عموماً جیمی جامپ خطاب می‌کنند.

جیمی در یک ویدئو در سال ۲۰۱۰ به زبان انگلیسی از طرفدارانش خواست تا برای پرداخت جریمه‌های مختلفی که بخاطر اعمالش از سوی مراکز مختلف شده و بیش از ۱۰۰۰۰۰ یورو میزان آن است به او کمک مالی کنند .

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.