سؤال شهید قاسم سلیمانی؛ آیا من آدم خوبی هستم؟

۴۲ بازدید
منتشر شده در
سؤال سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و پاسخ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای و مردم: «آن چیزی که از شما طلب میکنم در این جمع این است، آن چیزی که من برای بعضی از دوستان شهیدم موفق شدم در کنار قبر اقرار بگیرم و سؤال کردم از خیلی‌ها، فلانی چطور آدمی بود؟ آنها گفتند آدم خوبی بود. این اقرار به دلیل حرمتی که مؤمن دارد و شما مؤمن‌ هستید و در جمعتان مخلصین زیادی وجود دارد. آن چیزی که بیش از این لطفی که کردید برای من ارزش دارد این اقرار است. که آیا من در ذهن شما آدم خوبی هستم؟ این را میخواهم جواب بدهید. از شما سؤال میکنم آیا من در ذهن شما آدم خوبی هستم؟
من از خداوند سبحان طلب میکنم همان‌طوری که أَلَمْ یَعْلَمْ بِأَنَّ الَّهَ یَرَىٰ، و او میبیند و مکتوب میکند و در روزی که یَوْمَئِذٍ یَصْدُرُ النَّاسُ أَشْتَاتًا لِیُرَوْا أَعْمَالَهُم، بر ملا میکند، این شهادت شما را بپذیرد. امیدوارم روزی در کنار جنازه من هم این شهادت را بدهید، همراه با دیگران.»
شهادتی که حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در نماز بر پیکر سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی درباره ایشان دادند: اللّٰهُمَّ إِنَّا لَانَعْلَمُ مِنْهم إِلّا خَیْراً وَأَنْتَ أَعْلَمُ بِهم مِنَّا...

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.