تعداد کاربران بازی Apex Legends به 50 میلیون نفر رسید

۳۴۵ بازدید
منتشر شده در

بازی Apex Legends توانست در مدت زمانی اندک، به آمار فوق‌العاده و بی نظیری دست یابد که قطعا هیچکس آن را پیش بینی نمی‌کرد!

زمانی که استودیوی ریسپاون (Respawn Entertainment) بازی Apex Legends را در تاریخ 4 ماه فوریه سال 2019 برای پلتفرم‌های اصلی منتشر کرد، قطعا هیچ کس فکر نمی‌کرد کرد که این عنوان رایگان (Free To Play) و بتل رویال بتواند به چنین موفقیتی دست پیدا کرده و تا این مقدار، طرفدار به دست آورد. با این حال، این بازی خیلی سریع در نزد بازی‌بازان محبوب شد و در دوره و زمانه‌ای که سبک یا پدیده بتل رویال، بیشترین محبوبیت را دارا است، توانست یک عملکرد بی نظیر از خود به جای بگذارد. بازی Apex Legends که در یک هفته اول عرضه خود توانسته بود تا آمار فوق‌العاده 25 میلیون بازی‌باز را برای خود به ثبت برساند، حالا پس از گذشت حدود یک ماه، به آمار 50 میلیون بازی‌باز رسیده و آماری دیوانه وار را از خود به جای گذاشته است.

موفقیت فوق‌العاده بازی Apex Legends، بازتاب گسترده‌ای داشت و قطعا استودیوی ریسپاون، هم‌اکنون از همه خوشحال تر است. این استودیو به تازگی یک ویدیو از بازی جدید خود نیز منتشر کرده که از بازی‌بازان بابت پشتیبانی آن‌ها قدردانی می‌کند. در این ویدیو همچنین آمار جالبی نیز به چشم می‌خورد؛ به مثال، چندین بیلیون پینگ یا آلتیمیت در طول این مدت فعال شده است.

حال، با وجود این محبوبیت دیوانه وار بازی Apex Legends، استودیوی ریسپاون قطعا با قدرت بیشتری ادامه می‌دهد و محتویات بیشتری را برای این عنوان بتل رویال عرضه می‌نماید. آ‌ن‌ها علاوه بر این که قرار است اولین بتل پس (Battle Pass) بازی را منتشر کنند، خبر از عرضه دو لجند نیز داده‌اند تا بازی‌بازان و طرفداران این عنوان، هیجان زده شوند.

بازی Apex Legends هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

منبع: http://nickstore.ir/2019/03/15/تعداد-کاربران-بازی-apex-legends-به-50-میلیون-نفر-رس/

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.