فیلم خلاصه بازی فوتبال شفیلد یونایتد و منچستریونایتد

۱ بازدید
منتشر شده در

یونایتد در شبی که ابتدا با دو گل عقب افتاد، موفق شد در دقایق پایانی سه بار دروازه شفلید را باز کرد و در دقیقه 90، باز هم گل خورد تا در دیداری فوق‌العاده و تماشایی در نهایت مقابل شفلید 3-3 متوقف شود.
بازی با برتری شفلید آغاز شد و این تیم در دقیقه 11 تا آستانه زدن گل اول پیش رفت؛ اما داوید دخیا با عکس‌العمل‌های فوق‌العاده خود مانع این اتفاق شد.
دروازه‌بان یونایتد ابتدا ضربه سرِ جان لنداستارم را مهار کرد و در ریباند نیز با مهاری فوق‌العاده در مقابل ضربه سرِ مک گولدریک را دفع کرد.
اما در دقیقه 19، شفلید به گل رسید. بر اثر اشتباه عجیب فیل جونز، شفلید صاحب موقعیت شد و ابتدا داوید دخیا ضربه جان لنداستارم از درون محوطه جریمه را دفع کرد؛ اما در ریباند، فلیک موفق شد دروازه یونایتد را باز کند و بالاخره سنگربان شیاطین سرخ تسلیم شد.
دقایقی بعد شفلید می‌توانست به گل دوم دست یابد اما این بار ضربه مک گولدریک در اختیار داوید دخیا قرار گرفت. در ادامه نیمه اول یونایتد نتوانست موقعیت خاصی روی دروازه شفلید ایجاد کند و نیمه نخست با برتری 0-1 تیم میزبان به پایان رسید.
اما شفلید نیمه دوم را نیز هجومی آغاز کرد و موفق شد در دقیقه 51 به گل دوم هم دست یابد. لی موست در پشت محوطه یونایتد صاحب موقعیت شده و موفق شد با یک ضربه زمینی و دقیق دروازه حریف را باز کند.
در دقیقه 60 با نفوذ دنیل جیمز، یونایتد می‌توانست صاحب موقعیت خوبی شود؛ اما ارسال او از سمت چپ در اختیار دروازه‌بان شفلید قرار گرفت.
اما در دقیقه 72، یونایتد به گل اول دست یافت. روی ارسال دنیل جیمز از سمت چپ و دفع توپ مدافعان شفلید، برندون ویلیامز موفق شد با یک ضربه زمینی و زیبا دروازه حریف را باز کرده و اختلاف را به حداقل برساند.
چهار دقیقه بعد یونایتد به گل مساوی هم رسید. روی ارسال مارکوس راشفورد، این بار گرین وود موفق شد با ضربه‌ای زمینی از مقابل دروازه، زننده گل تساوی باشد.
ولی این پایان کار نبود و بازگشت شیاطین سرخ در دقیقه 79 تکمیل شد. این بار روی پاس دنیل جیمز، مارکوس راشفورد با ضربه‌ای محکم از گوشه سمت راست محوطه دروازه شفلید را باز کند و یونایتد بازی باخته را تبدیل به پیروزی کرد.
اما در دقیقه 90، شفلید به گل رسید. اولیور مک بورنی در محوطه صاحب موقعیت شد و با یک ضربه دقیق دروازه یونایتد را گشود تا در نهایت این دیدار جذاب با تساوی 3-3 تمام شود.

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.