پخش خودکار ویدیوی بعدی :

فرماندهی کل ارتش سوریه: 70 درصد غوطه شرقی پاکسازی شده است

۱۲۵ بازدید
منتشر شده در

فرماندهی کل ارتش و نیروهای مسلح سوریه ضمن اعلام پاکسازی 70 درصد منطقه غوطه شرقی،از تامین امنیت خروج هزاران غیرنظامی که تروريست ها از آنها به عنوان سپر انسانی استفاده می کردند، خبر داد.
فرماندهی کل ارتش و نيروهای مسلح سوريه در بيانيه ای اعلام کرد: به فضل خون شهدا و فداکاری‌های نیروهای ارتش با همکاری متحدان و هم پيمانان و همراهی فرزندان ملت ما در غوطه شرقی، واحد ها از نيروهای مسلح موفق شدند دهها روستا، شهرک و مزرعه را آزاد و پاکسازی کنند.
فرماندهی کل ارتش توضیح داد: روستا ها و شهرک هایی که از لوث تروریسم آزاد شده اند عبارت اند از: حزرما، النشابيه، الصالحيه، تل فرزات، حوش خرابو، بيت نايم، المحمديه، حوش القبيات، أفتريس، حوش الباروده، حوش الأشعری ، أرض الباشا، حوش الظواهره، الشيفونيه، أرض العب، الريحان، حوش مباركه، أرض الأبرشية ، أرض الزاوية، أرض الصفصافة، بيت سوى، مديرا، حمورية، مسرابا، ارض التعله
فرماندهی کل ارتش گفت: این تعداد 70 درصد از مناطق تحت تسلط گروه های تروریستی است که در یک عملیات نظامی سریع و کوبنده با هماهنگی عالی میان واحد های مختلف آزادسازی شد و خسارت های زیاد و تلفات سنگینی به تروریست ها وارد شد.
در اين بيانيه آمده است: نيروهای مسلح ما با گشودن دو گذرگاه امن، راه را برای خروج هزاران غیرنظامی که تروريست ها از آنها به عنوان سپر انسانی استفاده می کردند تا به جنايت های خود ادامه دهند، فراهم کردند.
فرماندهی کل ارتش افزود: نهادهای مسئول همه نیازهای بهداشتی و اسکان آن ها را تامین کرده است.
فرماندهی کل ارتش و نیروهای مسلح سوریه از غیرنظامیان در غوطه می خواهد از طریق گذرگاه های امن از زیر یوغ گروه های تروریستی خارج شوند، ارتش سوریه برغم خمپاره باران تروریست ها، همچنان به تامین امنیت این گذرگاه ها می پردازد.
ارتش سوریه بر ادامه عمل به وظیفه ملی و قانونی خود در دفاع از وطن تا بازگشت امنیت و ثبات به سراسر خاک کشور تاکید می کند.

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.