پخش خودکار ویدیوی بعدی :

معرفی و آشنایی با بهترین تانک های جهان

۳۳ بازدید
منتشر شده در
10تا از بهترین تانک های اصلی نبرد که نمی خواهید در نبرد با آنها روبرو شوید. اغلب ما سوالات زیادی را دریافت می کنیم که بهترین تانک اصلی جنگی در جهان است؟ کدام بزرگترین تانک اصلی نبرد اصلی است و چرا؟

10 تانک اصلی جنگ تجزیه و تحلیل ما بر اساس امتیاز ترکیب mbt ، تانک اصلی جنگی قدرت آتش ، تانک اصلی جنگی دقت و تانک اصلی جنگ تحرک است. هیچ یک از تانکهای اصلی جنگ که در اینجا ذکر شده است ، در طول عملیات های نظامی نبرد علیه یکدیگر را ندیده اند. و حتی اگر برخی از موارد ، مانند ترکیب زره پوش ، به صورت محرمانه ای بالا نگهداری می شوند ، ما چیزهای زیادی درباره این ماشین ها می دانیم. اطلاعات مربوط به حفاظت ، دامنه شلیک ، دقت ، قابلیت های سیستم های کنترل آتش و غیره به طور گسترده در دسترس است. بنابراین ما از توانایی های هر یک از این تانک ها اطلاع داریم. این تجزیه و تحلیل بر اساس مشخصات و داده های موجود است.

تمام مخازن ذکر شده در اینجا فوق العاده قدرتمند و ویرانگر هستند. با این وجود آموزش خدمه تانک نیز از عوامل مهم است ، زیرا عملکرد تانک های اصلی جنگی به عملکرد خدمه بستگی دارد.

این لیست شامل تانکهای اصلی نبرد نیست که هم اکنون در مرحله ساخت هستند ، در مرحله نمونه اولیه یا تانکهایی هستند که هرگز به تولید نمی رسند. تنها استثنا در اینجا تانک اصلی نبرد T 14 Armata روسی است که برای آزمایش و ارزیابی در تعداد کمی تولید شده است ، اما هنوز به لحاظ کمیت تولید نشده است.

در حال حاضر 10 تانک برتر جهان این موارد هستند:
- T-90 Russia Main Battle Tank (MBT)
- OPLOT-M Ukraine Main Battle Tank (MBT)
- Leclerc France Main Battle Tank (MBT)
- Type 90 Japan Main Battle Tank (MBT)
- Merkava Mk.4 Israel Main Battle Tank (MBT)
- T-14 Armata Russia Main Battle Tank (MBT)
- Challenger 2 UK Main Battle Tank (MBT)
- M1A2 SEP USA Main Battle Tank (MBT)
- K2 Black Panther South Korea Main Battle Tank (MBT)
- Leopard 2A7+ German Main Battle Tank (MBT)

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.