format_indent_increase حوادث خفن
۹۰ ویدئو

تلخ ترین گفتگو با خانواده جانباختگان هواپیمای اوکراینی / برادرم آقازاده نبود !

۱۰۷ بازدید
منتشر شده در
محمود بیروتی برادر محمد امین بیروتی (از جانباختگان سقوط هواپیما تهران-کی یف) در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی رکنا اعلام کرد: تا زمانی که بیانیه ستاد مشترک نیروهای مسلح منتشر نشده بود و رسما اعلام نشد که هواپیمایی با موشک ساقط شده است هیچکدام از مسئولان کشور نه با ما تماس گرفته و به دیدار خانواده جانباختگان آمدند این درحالی است که رییس دانشگاه برادرم در تورنتو به محض انتشار خبر در فضای رسانه ها ، با ما تماس گرفت و از طرف خود و اساتید دیگر برادرم تسلیت گفت.

وی ادامه داد : یکی از استادان برادرم روز گذشته فیلمی را از کانادا برایمان ارسال کرد و بسیار ناراحت و غمزده به ما تسلیت گفت و پوزش خواست که زودتر تماس نگرفته است زیرا بعد از شنیدن این خبر ، حال روحی خوبی نداشته و توان تماس گرفتن نداشت .

برادر محمد امین بیروتی در پایان تاکید کرد: حال بعد از اینکه اعلام شد چه کسانی مقصر این سقوط مرگبار هستند تازه مسئولان کشور راهی خانه خانواده جانباختگان شدند و تازه یادشان افتاده است که تسلیت بگویند. از شورای شهر آمدند ، حجت الاسلام احمد خاتمی به خانه ما آمد ...تا راز سقوط را فاش نکردند هیچ مسئولی سراغ خانواده جانباختگان را نگرفت . کاش کمی زودتر تسلیت می گفتند.

وی افزود: چه کسی پاسخگوی خون برادر من است. برادر من نخبه این مملکت بود و چه چیزی خون او را جبران می‌کند؟ بعد از حادثه از شدت ناراحتی دومرتبه برادر و خواهرم تا حد مرگ رفته اند این اتفاق جبران شدنی نیست.

برادر بیروتی تاکید کرد: برادر من یکی از بهترین دانشجوهای تورنتو بود. اجازه ندهید خون پاک این جوان ها پایمال شود. پدر من کارگر ساده چاپخانه بود و برادر من آقازاده نبود بلکه با پول زحمتکشی به اینجا رسید.

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.