پخش خودکار ویدیوی بعدی :

تورهای داخلی نوروز 99 اسپیلت البرز

۲۳ بازدید
منتشر شده در
تعطیلات نوروز، فرصت مناسبی برای سفر کردن است. اسپیلت البرز تورهای داخلی متنوعی را برای سفر به بهترین مقاصد گردشگری و زیبای ایران طراحی کرده است. کشور عزیزمان ایران با جاذبه‌های بی‌نظیر تاریخی و طبیعی، آداب و رسوم مختلف، مردمانی خونگرم و مهمان نواز در تعطیلات نوروز آماده میزبانی از گردشگران است.
در تورهای داخلی نوروز 99 اسپیلت البرز، به دیدن جاذبه‌هایی از کشور عزیزمان ایران خواهیم رفت که کمتر کسی چنین جاذبه‌هایی را می‌شناسد. در اولین روزهای بهار، در تور کرمان با تاریخ و فرهنگ غنی و آثار ارزشمند آن آشنا خواهیم شد. با قدم زدن بین کلوت‌های لوت سفری متفاوت را تجربه خواهیم کرد. در تور کران تا کران اسپیلت البرز به دیدار سواحل چشم نواز و دیدنی جنوب و کرانه‌های دریای عمان خواهیم رفت. تجربه‌ای که در هیج‌جای دیگری به دست نمی‌آورید.
اگر می‌خواهید بر روی شن‌های ساحل نقره فام هرمز قدم بزنید و ماجراجویی در غار نمکی، جنگل حرا، دره ستارگان را تجربه کنید در تور قشم، هنگام و هرمز نوروز 99 با ما همراه شوید.
شاید این سفر یکی از لذت بخش‌ترین‌‌ و فراموش‌نشدنی‌های سفرهای نوروزی‌مان باشد.
برای داشتن سفری متفاوت به بکرترین مقاصد طبیعت ایران در تعطیلات نوروز 99 از همین حالا مقصد مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.