پخش خودکار ویدیوی بعدی :

اسامی بازیگران سریال گرگ و میش

۵۸۸۳ بازدید
منتشر شده در
سریال تلویزیونی #لحظه_گرگ_و_میش
کاری از همایون اسعدیان
نویسنده: مونا انوری‌زاده
جایگزین «بانوی عمارت» مشخص شد/ همایون اسعدیان با «لحظه گرگ و میش» به شبکه سه می آید+تیزر

به گزارش مشاور رسانه ای پروژه؛ با تکمیل مراحل فنی، به زودی پخش سریال تلویزیونی «لحظه گرگ و میش» به کارگردانی و تهیه کنندگی همایون اسعدیان و با صدای محمد معتمدی آغاز خواهد شد.
این سریال به نویسندگی مونا انوری زاده، در 50 قسمت آماده نمایش شده و به زودی با پایان پخش سریال «بانوی عمارت» به روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت.
ترانه اولین تیزر سریال «لحظه گرگ و میش» با صدای محمد معتمدی از آلبوم موسیقی «حالا که می‌روی» و با شعری از محمدمهدی سیار است که این آلبوم تازه‌ترین کار محمد معتمدی است.
مجموعه تلویزیونی «لحظه گرگ و میش» روایت فراز و فرود زندگی خانواده‌های اصیل در طول سه دهه با محوریت زندگی تنها دختر این خانواده است؛ روایتی که از دهه ۶۰ آغاز گشته، حوادث مختلفی از قبیل جنگ، تحولات اجتماعی و اقتصادی را پشت سر گذاشته و در زمان معاصر پایان می‌پذیرد.
فاطمه گودرزی، فرید سجادی حسینی، شهره سلطانی، علیرضا کمالی نژاد، المیرا دهقانی، حسام محمودی فرید، کریم قربانی، سیامک احصایی، وحید آقاپور، ناصر سجادی حسینی، لیلا بلوکات، پانیذ برزعلی، نیما نادری، مدیا ذاکری، پاشا رستمی، رها خدایاری، مهرنوش مسعودیان، اروین گالستیان، آیدا نامجو و مهدی ملاک از جمله بازیگرانی هستند که در این مجموعه به ایفای نقش می‌پردازند.
بزودی از شبکه ۳ سیما


یاسمن در لحظه گرگ و میش،سیامک احصایی،سنگ قبر آرزو،کریم قربانی،ناصر سجادی حسینی،گریه نکن که سرنوشت،وحید آقاپور،سریال گمشدگان،نیما نادری بازیگر،آهنگ گریه نکن که سرنوشت،بیوگرافی پاشا رستمی،کریم قربانی بازیگر،المیرا دهقانی در هشت و نیم دقیقه،المیرا دهقانی،بازیگران لحظه گرگ و میش،بازیگران گرگ و میش،بازیگران سریال لحظه گرگ و میش،بازیگران سریال گرگ و میش،سریال لحظه گرگ و میش،تیتراژ گرگ و میش،آهنگ گرگ و میش،سریال گرگ و میش،لحظه گرگ و میش،تیتراژ سریال گرگ و میش،تیتراژ لحظه گرگ و میش

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.