پخش خودکار ویدیوی بعدی :

دانلود برنامه عصر جدید مرحله دوم قسمت 5 کیفیت 1080p (تاریخ 11 خرداد 98)

۴۲۰۲۵ بازدید
منتشر شده در

دانلود برنامه عصر جدید مرحله دوم قسمت 5 کیفیت 1080p (تاریخ 11 خرداد 98)

سری جدید برنامه «عصر جدید» با رقابت پذیرفته شدگان دوره های گذشته امروز هم روی آنتن رفت.

اجرای بی نظیر پسر بچه بختیاری، داوران را میخکوب کردبه گزارش خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، برنامه تلویزیونی «عصر جدید» امروز (شنبه) آرای مردمی را با حضور داوران و شرکت کنندگان به نمایش می گذارد.

در فصل دوم این برنامه داوران در هر قسمت دو اجرا را انتخاب کردند، اما در نهایت انتخاب نهایی را به عهده مخاطبان گذاشتند تا بینندگان، فینالیست نهایی این برنامه را انتخاب کند.

علیخانی در بخش ابتدایی گفت: در مدتی که برنامه عصر جدید پخش می‌شود با نظرات مختلفی همراه شده ایم.

وی افزود: هدف ما نشان دادن استعداد‌های جوانان ایرانی است، اما برخی از مخاطبان گفتند که مگر کار ورزشی، هوش (چراکه ماشین حساب خیلی وقت اختراع شده است)، شمشیر بازی و... استعداد حساب می‌شود که در مسابقه عصر جدید نشان می‌دهند!

در ادامه پسر بچه بختیاری به عنوان اولین شرکت کننده عصر جدید به روی سن آمد و اجرای بی نظیری را با صدای زیبایش به نمایش گذاشت و داوران را شگفت زده کرد. آرمان امیدی رضایت کامل داوران برنامه را جلب کرد و چهار امتیاز مثبت گرفت.

پس از اجرای آرمان، علیخانی کمی از ماجرای عجیب تاثیر موسیقی لُری روی شیمیدان-موزیسینِ شهیرِ روس گفت و آرمان امیدی هم آهنگی را که خواند به هموطنان سیل‌زده تقدیم کرد.

اجرای دوم امروز در عصر جدید مربوط به جوانی بود که با استفاده از جلوه های ویژه و نمایش آن روی نمایشگرهای استودیو هیجان خاصی را به تماشاگران و داوران تزریق کرد. اجرا و هنرنمایی با توپ یا به عبارتی حرکات فری استایل که در نوع خود جالب بود. او با اجرای خود چهار چراغ مثبت از داوران گرفت.

در ادامه علیخانی با کسی حرف زد که با گروهش ۱۴۳۰۰ یتیم را تحت پوشش خود قرار داده است. او درباره آغاز فعالیت خود از سال ۸۰ گفت و بیان کرد: همه تلاشم از آغازین روز‌ها این بود که صدای نیازمندان و ایتام را به گوش صاحبان سرمایه برسانم.

اما اجرای سوم عصر جدید، اجرایی حماسی بود. درسا بادامیان و نیوشا ارزنده که در فصل مقدماتی از رویا نونهالی، اعتبارنامه طلایی گرفتند در سومین اجرای مسابقه عصر جدید به صورت تلفیقی اجرای خود را انجام دادند. اجرایی دو نفره که پای رزم گردآفرید و سهراب در شاهنامه را به عصر جدید باز کرد. نقال کوچکی که با بهره گیری از تصاویر روی نمایشگرهای استودیو، قصه این رزم را به زیبایی تعریف کرد. هر چند که در بین داوران امین حیایی تا پایان چراغ خود را قرمز نگه داشت.

اجرای چهارم، به نوعی بندبازی بود. اجرایی که هم ریسک بالایی برای پسرک جوان داشت و هم هیجان زیادی برای داوران و تماشاگران. تسمه هوایی اسم اصلی این نوع اجرای محمد بود که باز هم با نمایش جسورانه خود بحث داغ رفتن به مدرسه و دانشگاه و یا رفتن به سراغ استعداد و مهارت آموزی را به صحنه عصر جدید آورد. محمد با چهار چراغ سفید از سوی داوران بدرقه شد.

محمد زارع همزمان با اجرای خود یک نقاشی را هم کشید؛ او این نقاشی را برای دوست خود به فروش گذاشت تا بتواند هزینه درمانش را تامین کند. امین حیایی هم این تابلو را خریداری کرد.

اما در پایان این قسمت از برنامه عصر جدید، آرمان امیدی (خواننده نوجوان بختیاری) و محمد زارع با رأی داوران انتخاب شدند. از بین این دو اجرای برگزیده، مردم می توانند فقط و فقط به یک اجرا برای حضور در مرحله بعد عصر جدید رای بدهند.

محمد زارع عصر جدید,اجرای محمد زارع در عصر جدید ,ارمان امیدی در فینال عصر جدید,ارمان امیدی ,آرمان امیدی در عصر جدید,ارمان عصرجدید ,اجرای آرمان در عصر جدید,عصرجدید دیشب,عصر جدید دیشب ,تکرار عصرجدید ,تکرار برنامه عصرجدید,قسمت پنجم مرحله دوم عصر جدید ,سمت پنجم عصر جدید ,عصرجدید فصل دوم قسمت پنجم ,روبیکا ,عصرجدید قسمت پنجم ,زمان پخش عصر جدید ,زمان پخش برنامه عصرجدید,صرجدید امشب,فینال عصرجدید ,آپارات عصر جدید,عصر جدید امشب,برنامه عصر جدید,ساعت پخش عصرجدید,عصر جدید ,تکرار عصر جدید ۱۱ خرداد ,اجرای کامل ارمان امیدی در عصر جدید,اجرای پسر لر در عصر جدید ,اجرای پسر بچه بختیاری در عصر جدید,فینالیست قسمت پنجم عصر جدید,خواندن پسر بختیاری در عصر جدید,تکرار برنامه عصر جدید چه ساعتی است,محمدرضا خاتمی انتخابات,اجرای آرمان در عصر جدید ,اجرای کامل آرمان امیدی در عصر جدید,آرمان امیدی در فینال عصر جدید,عصر جدید 11 خرداد,اجرای پسر بختیاری در عصر جدید ,عصر جدید ۱۱ خرداد,اجرای دوم آرمان در عصر جدید,اجرای ارمان در عصر جدید,اجرای آرمان امیدی در عصر جدید,اجرای ارمان امیدی عصر جدید ,آرمان امیدی در عصر جدید,عصر جدید آرمان امیدی ,
آرمان امیدی,آرمان در عصر جدید,آرمان عصر جدید,محمد زارع عصر جدید ,عصر جدید امشب ,اجرای پسر بچه بختیاری در عصر جدید,بازپخش عصر جدید ,خواندن پسر بختیاری در عصر جدید ,اهنگ ارمان امیدی در عصر جدید,کلیپ آرمان امیدی در عصر جدید ,اجرای کامل ارمان امیدی در عصر جدید,اجرای پسر لر در عصر جدید ,اجرای ارمان امیدی در فینال عصر جدی,دانلود عصر جدید امشب,مسابقه عصر جدید,دانلود برنامه عصر جدید امشب,عصر جدید امشب کامل,اجرای آرمان امیدی در مرحله دوم عصر جدید,اجرای دوم ارمان امیدی در عصر جدید,

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.