فیلم خلاصه بازی یوونتوس و فیورنتینا

۶ بازدید
منتشر شده در

یوونتوس که هفته گذشته در زمین ناپولی شکست خورده بود، امروز انگیزه بالایی برای مصاف با تیم چهاردهم جدول؛ فیورنتینا داشت. یوونتوس صدرنشین برای حفظ فاصله خود با اینتر نیاز مبرم به کسب سه امتیاز داشت و برای این مهم چشم به درخشش کریستیانو رونالدو دوخته بود. فوق ستاره پرتغالی در هشت بازی قبلی خود موفق به گلزنی برای یووه شده بود.

بازی متعادل شروع شد ولی به تدریج یوونتوس کنترل توپ و میدان را در اختیار گرفت. اولین خطر بازی را اما تیم میهمان خلق کرد.

دقیقه 9 پولگار روی پاس کیه زا و با یک چرخش به توپ ضربه زد ولی شزنی درازکش توپ را در اختیار گرفت.

دقیقه 22 باز هم فیورنتینا بود که صاحب بخت گلزنی شد. در دو مرحله پشت پای بناسی و کیه زا را شزنی برگشت داد. یک دقیقه بعد لیرولا از 20 متری شوتی را روانه دروازه یوونتوس کرد ولی شزنی توپ را مشت کرد تا دروازه تیمش را همچنان بسته نگاه دارد.

یوونتوس دقیقه 27 با شوت بنتانکور خودی نشان داد ولی توپ را گلر فیورنتینا مهار کرد.

دقیقه 38 یوونتوس به پنالتی دست یافت. شوت پیانیچ درون محوطه جریمه به دست پتزلا برخورد کرد. داور با دخالت VAR و پس از بازبینی صحنه دستور به پنالتی داد. رونالدو پشت توپ قرار گرفت و با ضربه ای محکم موفق به باز کردن دروازه فیورنتینا شد.

نیمه اول با همین یک گل به سود میزبان به اتمام رسید.

فیورنتنیا نیمه دوم را هجومی شروع کرد و نشان می داد که برای زدن گل تساوی انگیزه بالایی دارد ولی دفاع منسجم یوونتوس اجازه نمی داد موقعیت خطرناکی روی دروازه اش ایجاد شود.

دقیقه 63 بازی بناسی بیرون محوطه جریمه صاحب توپ شد. شوت پای راست او به نظر می رسید که وارد دروازه خواهد شد ولی توپ با اختلافی بسیار کم از کنار دروازه راهی اوت شد. شزنی در این صحنه تنها نظاره گر توپ بود.

دو دقیقه بعد یوونتوس پاسخ داد. داگلاس کاستا از سمت راست همه را جا گذاشت و پاس به عقب او را ایگواین با یک بغل پا روانه دروازه کرد ولی گلر فیورنتینا به شکلی معجزه‌آسا با کف دست مانع ورود توپ به دروازه شد. چند ثانیه بعد شوت خطرناک رونالدو با برخورد به مدافعان راهی کرنر شد.

دقیقه 78 داور بازی خطای چکرینی روی بنتانکور را پنالتی تشخیص داد. او با بازبینی صحنه نیز نظرش را تغییر نداد تا رونالدو پشت توپ قرار بگیرد و بر خلاف جهت دروازه بان، توپ را وارد دروازه کند. رونالدو خود و تیمش را دو گله کرد. او تعداد گل هایش در سری آ را نیز به 19 رساند.

بازی به دقیقه 91 رسیده بود که دی لیخت حساب کار را 3-0 کرد. او روی سانتر دیبالا و با ضربه سر توانست برتری یوونتوس را پررنگ تر کند.

در نهایت این بازی با پیروزی 3-0 بیانکونری به اتمام رسید و فاصله با اینتر موقتا به شش امتیاز افزایش یافت.

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.