پرسش‌های متداول

جواب سوالات خود را اینجا پیدا کنید.

چگونه می‌توان حساب کاربری ایجاد کرد؟

ابتدا روی آیکون در گوشه سمت چپ بالای صفحه کلیک کرده و در صفحه باز شده روی ثبت نام کلیک می‌کنید، سپس با وارد کردن اطلاعات خواسته شده می‌توان حساب کاربری ایجاد کنید. برای راحتی شما عزیزان ثبت نام از 3 طریق ایمیل، شماره موبایل و حساب گوگل فراهم شده است.

 

در صورت فراموشی رمز عبور چگونه می‌توان وارد حساب کاربردی شد؟

با کلیک روی لینک" رمز عبور خود را فراموش کرده‌ای" که در زیر فیلد رمز عبور قرار گرفته است، به راحتی می‌توانید درخواست رمز جدید بدهید.

 

چگونه می‌توان ویدئو بارگذاری کرد؟

برای بارگذاری ویدئو ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید، سپس با کلیک روی آیکون در گوشه سمت چپ بالای صفحه کلیک کرده و با انتخاب شیوه‌ی بارگذاری ویدئوی خود را بارگذاری کنید.  

 

چگونه می‌توان با اپلیکیشن ویدئو بارگذاری کرد؟

برای بارگذاری ویدئو ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید، سپس با کلیک روی آیکون در گوشه سمت چپ  بالای صفحه کلیک کرده و با انتخاب شیوه‌ی بارگذاری به راحتی ویدئوی خود را بارگذاری کنید.

 

بعد از بارگذاری ویدئو چقدر طول می‌کشد تا ویدئو دیده شود؟

بسته به تعداد ویدئوهای در صف بارگذاری این زمان بین چندثانیه تا چند دقیقه متغیر است.

 

چطور می‌توان اپلیکیشن دیدستان را دانلود کرد؟

به راحتی با مراجعه به پایین صفحه و کلیک روی دکمه‌ی" دانلود اپلیکیشن دیدستان" اپلیکیشن را دانلود کنید. علاوه بر این اپلیکشن دیدستان را می‌توانید در کافه بازار یا play store برای سیستم عامل اندروید دانلود کنید.

 

بعد از دانلود ویدئو با اپلیکیشن، ویدئو را کجا می‌توان  پیدا کرد؟

بر روی حافظه­ی گوشی خود که فایل‌ها به طور پیش‌فرض در آن ذخیره می­شوند، بروید و ویدئوی دانلود شده را در پوشه‌‌ای به نام Didestan بیابید.

 

دیدستان را چگونه در شبکه‌های اجتماعی می‌توان دنبال کرد؟

پایین صفحات سایت، آدرس دیدستان در شبکه‌های اجتماعی مختلف قرار داده شده است. برای راحتی شما عزیزان، این آدرس‌ها در در ادامه نیز آورده شده است.

تلگرام : @didestan

اینستاگرام : @didestan_com

توئیتر: @didestan_com

فیسبوک : didestan.co

لینکداین : didestan

پین‌ترست: didestan