درباره ما

سفر به دنیای دیدنی ها

ویژگی های بارز دیدستان

معتبرترین سرویس اشتراک ویدئو

شما در دیدستان می‌توانید روزانه به بیش از 100 ساعت ویدئوی جدید و با کیفیت دسترسی داشته باشید و از آرشیو دیدستان رایگان استفاده کنید.

دنیای دیدنی­ها

تلاش می‌کند با مهیا کردن فضایی جدید و جذاب، تعاملی سازنده میان خود و تولیدکنندگان محتوا و کسب و­کارهای مختلف ایجاد کند که نتیجه‌ی آن خلق تجربه‌ای شگفت‌انگیز برای بینندگان ویدئو در دیدستان خواهد بود.

اولین شبکه اجتماعی فارسی بر پایه ویدئو

در وب‌سایت دیدستان می‌توانید موضوعات مورد علاقه خود را دنبال کنید و ویدئوهای مورد نظرتان را به اشتراک بگذارید.

برند دیدستان که اصلی‌ترین بخش آن وب‌سایت دیدستان است از سال 1396 آغاز به کار کرده است. این برند ماموریت خود را خلق پلتفرم‌ها و زیرساخت‌هایی هوشمند برای جامعه کابران فارسی‌زبان جهت دسترسی و به اشتراک‌گذاری آسان و سریع ویدئوهای با کیفیت می‌داند.

به عبارتی، بنیادی‌ترین کارکرد دیدستان در فضای اطلاعات و ارتباطات، ایجاد دسترسی عمومی و گسترده به زیرساخت‌ها و امکانات حرفه‌ای برای به اشتراک‌گذاری محتوای ویدئویی است تا مخاطبان بتوانند از آن به عنوان رسانه‌ای شخصی‌شده استفاده کنند.

دیدستان با نگاهی تخصصی تلاش می‌کند تا فضایی گفتگو-محور و اجتماعی خلق کند. فضایی که برای تولیدکنندگان و مدیریت‌کنندگان محتواهای ویدئویی این فرصت را خلق کند که بتوانند با به تصویر کشیدن یا به اشتراک گذاشتن ایده و ذهنیت‌شان، بین مخاطبان گفتگو خلق کنند و از این طریق بینندگان و مخاطبان دید بهتر و روشن‌تری نسبت به زندگی و دنیای اطرافشان پیدا کنند.

مایل به پیوستن به دیدستان هستید؟

اگر دیدستان شما رو هیجان زده کرده و دنبال اطلاعات بیشتر هستید

همین الان شروع کنید